Akční sada Pioneer pro začínající DJje a milovníky večírků – k party boxu Club 5 nyní DJ pult DDJ-200 zdarma

Pioneer, přední výrobce zařízení pro přehrávání hudby a filmového zvuku, představuje akční nabídku pro začínající DJje a milovníky party. K audiosystému typu party box Pioneer Club 5 dostanou nyní zákazníci DJ pult Pioneer DDJ-200 zdarma.

Praha, 19. prosince 2019 – Jak vytvořit jednoduše a během chvilky klubovou atmosféru doma nebo kdekoli na privátní party včetně výrazného autentického a plného zvuku? Pioneer, přední výrobce audio produktů pro amatéry i pro profesionální využití, spustil mimořádnou akci, kterou oslovuje mladé nadšence party a začínající DJje. K populárnímu audio party boxu Club 5 přidává nyní zdarma DJ pult DDJ-200.

Party box Pioneer Club 5

Pioneer Club 5 je výkonný bezdrátový audiosystém typu vše v jednom s dynamickou reprodukcí, kvalitním zvukovým projevem a výrazným basovým základem o celkovém výkonu 120 W RMS. V jednom boxu se skrývá elektronika pro přehrávání hudby, zesilovač, reproduktory i světelný LED systém „Rave and Chill“, který v několika módech automaticky synchronizuje světelné efekty s přehrávanou hudbou. Pokud budete potřebovat ještě větší výkon, lze spojit dva reproduktory do jednoho systému. Stiskem tlačítka na horním panelu můžete aktivovat hlasové vyhledávání oblíbených playlistů ze Spotify nebo Tune In. Audiosystém Pioneer Club 5 lze použít jak naležato, tak i nastojato a přehrávat hudbu lze bezdrátově pomocí Bluetooth nebo připojeným kabelem. Všechny funkce systému umožní snadno využít aplikace Pioneer Club Sound pro smartphony.

2-kanálový USB DJ pult pro hudební nadšence

Přenosný USB kontroler Pioneer DDJ-200 je ideálním nástrojem pro začínající DJje, kteří se chtějí naučit vytvářet kvalitní mixy. Díky přehlednému rozvržení a mobilní aplikaci s výukovým programem si rychle osvojíte ovládání jednotlivých funkcí a efektů. Obsahuje všechny potřebné DJ vychytávky, jako je dvoukanálový mix s třípásmovými korekcemi, filtry, fadery, crosfader, skrečovací jog disky a stylově podsvícené samplovací pady. Začátečníci uvítají funkci Transition FX, která je k dispozici v rozhraní WeDJ pro iPhone a umožňuje plynule přecházet mezi jednotlivými skladbami. Vyberte si z 11 efektů, jednoduše přesuňte crossfader na druhou stranu a plynule přecházejte mezi písněmi. Díky kompatibilitě se streamovacími službami Spotify, Deezer a SoundCloud Go+ lze při přehrávání využívat nepřeberné množství hudby. Přesto, že je DDJ-200 vybaven širokým arzenálem funkcí a ovladačů, zachovává si jednoduché ovládání a možnost bezdrátového propojení s audiosystémem pomocí Bluetooth.

DJ pult lze snadno propojit s chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem. Poté můžete využívat celou řadu kompatibilních nástrojů, jako například WeDJ pro iPhone, WeDJ pro Android, djay, edjing Mix a rekordbox dj a další. Současně s tímto DJ pultem získáte možnost bezplatného používání všech funkcí v aplikaci WeDJ pro iPhone, které obvykle vyžadují platby v aplikaci.

Běžná cena Club 5 je 11 900 Kč a DJ pult DDJ-200 stojí 4 190 Kč. Akční cena kompletní sady Pioneer party boxu Club 5 s DJ pultem DDJ-200 je nyní do vyprodání zásob 11 900 Kč.

—-

O společnosti Pioneer:
Onkyo & Pioneer Corporation se sídlem v Japonsku (Osaka) a více než 75letými zkušenostmi, je předním výrobcem nejmodernějších technologických řešení v oblasti elektroniky. Největší popularitu získala v oblasti zvuku a obrazu, na kterou nyní navazuje řada vysoce kvalitních a profesionálních audio produktů. Pobočka Pioneer Automotive Technologies, Inc. (PAT) je klíčovým dodavatelem systémů automobilového zábavního průmyslu. Aktivity společnosti se také rozšiřují do cyklistického sportovního průmyslu, když navrhla měřiče výkonu světové úrovně či cyklistické počítače pro profesionální i rekreační sportovce.

O společnosti BaSys:
Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.