Společnost HP představuje na veletrhu CES 2020 novou generaci výpočetních novinek, které vám umožní s větší svobodou pracovat, žít i hrát si

Nová elegantní zařízení podporující sítě 5G a technologii Tile™ pro snadné vyhledání zařízení nabízejí uživatelům jedinečný zážitek.

Posílení vedoucího postavení v oblasti udržitelnosti: 82 % všech mechanických součástí zařízení HP Elite Dragonfly nové generace je vyrobeno z recyklovaných materiálů. Společnost představuje novou řadu doplňků, vyrobených z recyklovaných plastů, které by jinak skončily ve světových oceánech.


Hlavní novinky:

HP Spectre x360 15 je nejvýkonnější 15palcový konvertibilní notebook značky HP s 90% poměrem obrazovky k tělu, výdrží baterie až 17 hodin a s displejem s rozlišením 4K. Zařízení HP ENVY 32 All-in-One je prvním počítačem na světě s displejem HDR600 s kontrastním poměrem 6000:1, který poskytuje svobodu vidět a mít plně pod kontrolou vaše výtvory. Jedná se o první zařízení typu all-in-one vybavené grafickou kartou NVIDIA® GeForce® RTX a klávesnicí pro více zařízení, umožňující střídavé použití při práci na chytrém telefonu i na tabletu. HP Elite Dragonfly je první konvertibilní počítač na světě pro firemní uživatele, podporující sítě 5G a technologii pro vyhledání zařízení, to vše v nejlehčím kompaktním konvertibilním zařízení pro firemní použití.

Praha, 6. ledna 2020 – Společnost HP Inc. na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES představuje své nejnovější počítače, monitory a příslušenství. Nejnovější inovace spotřebitelských a komerčních produktů společnosti HP poskytují uživatelům svobodu pracovat bezpečněji a konzumovat obsah odkudkoli, snadno a jednoduše svá zařízení připojit. Tím dávají zákazníkům svobodu vyjádřit, jaké hodnoty zastávají, jelikož jim přinášejí vůbec první notebook a pouzdro vyrobené z recyklovaných plastů, které by jinak skončily v oceánech.

„Je pro nás potěšením přinášet zařízení a uživatelské zkušenosti, které nás vedou do budoucnosti a poskytují nové generaci větší svobodu při tvorbě a konzumaci obsahu, jakož i při vzájemné spolupráci,“ uvedl Alex Cho, prezident divize osobních počítačů společnosti HP Inc. „V souvislosti s neustále rostoucím významem počítačů poskytuje společnost HP i nadále jedinečná zařízení a inovace týkající se displejů i příslušenství, které poskytují potřebný výkon při nízké hmotnosti, dlouhé výdrži a přenositelnosti a při současném zajištění ochrany soukromí.“

Vstupujeme do nové dekády a spotřebitelé budou i nadále měnit způsoby využití technologií a budou požadovat řešení, která jim nabídnou více svobody v tom, jak pracují, žijí a hrají si. Celkem 34 % amerických zaměstnanců by bylo ochotno přistoupit na snížení mzdy o 5 % výměnou za možnost pracovat více mimo kancelář. Generace Z se věnuje online obsahu více než 10 hodin denně. Generace Z a mileniálové používají denně v průměru pět různých zařízení s obrazovkou, což přináší výzvy související s připojováním těchto zařízení k ekosystému příslušenství.

VYCHUTNÁVAT SI SVOBODU A VYTVÁŘET ÚŽASNÝ OBSAH

HP Spectre x360 15

  • Výkon: HP Spectre x360 15 nabízí mistrovsky přepracovaný systém tepelné správy a je doposud nejvýkonnějším modelem v produktové řadě Spectre. V maximální konfiguraci je srdcem přístroje procesor Intel® Core™ i7 10. generace, který doplňuje grafická karta NVIDIA® GeForce a baterie s výdrží až 17 hodin2.

 

 • Vychutnejte si obsah: OLED displej s 15,6palcovou úhlopříčkou, rozlišením 4K, DCI-P3 a o 30 % širším barevným rozsahem, jehož zobrazovací plocha zabírá celých 90 % plochy přístroje, nabízí věrné obrazové podání a zářivé barvy jako nikdy předtím.

 

 • Mobilita: Využívejte výhod téměř třikrát rychlejšího přenosu souborů díky nejnovější technologii Intel® Wi-Fi 6 (gig+), nahrazující Wi-Fi 5, a upravte si priority a nastavení sítě pomocí nástroje Network Booster v HP Command Center.
 • Bezpečnost: Šest z deseti zákazníků fyzicky zakrývá webovou kameru na svém notebooku, aby se cítili bezpečněji nebo zabránili jejímu zneužití. Zařízení je vybaveno nejmenší IR kamerou HP o velikosti 2,2 mm. Přepínač pro vypnutí webové kamery HP, samostatné tlačítko pro vypnutí mikrofonu, čtečka otisků prstů umístěná na klávesnici a Express VPN a LastPass umožňují obsah bezpečně vytvářet i konzumovat kdykoli a kdekoli chcete.
 • Prémiová podpora: Nový laptop HP Spectre x360 15 je jedním z vybraných produktů, u kterých společnost HP nabízí službu prémiového servisu. S touto podporou nemusí zákazník svůj notebook nikam nosit ani zasílat. Naopak servis přijede za ním. To vše bez stresu ze zbytečné administrativy a poplatků.
HP Spectre x360 15 vyniká krásným ostře řezaným a dvojitě zkoseným hranatým vzhledem dosaženým, pomocí vysoce přesného CNC obrábění hliníkových dílů, nabízí 90% poměr zobrazovací plochy k tělu přístroje1 a rámeček, který je v horní i v dolní části oproti předchozím modelům užší o celých 60 %.

 

HP ENVY 32 All-in-One (AiO)

 • Tvořte: Vdechněte svým výtvorům život na novém ENVY 32 AiO v maximální konfiguraci s až 65W procesorem Intel® Core™ i7 9. generace, grafickou kartou NVIDIA® GeForce® RTX 2080, 32 GB paměti DDR4 a až 1TB SSD nebo možností duálního úložiště pro snadnou práci s projekty zahrnujícími fotografie a videa. ENVY 32 AiO je první zařízení typu all-in-one, které se stalo součástí programu NVIDIA RTX Studio. RTX Studio bylo vyvinuto pro kreativní profese dneška, podporuje více než 40 nejlepších světových aplikací pro tvorbu obsahu a design a nabízí ray tracing akcelerovaný pomocí RTX a nástroje využívající AI, které v reálném čase urychlují časově náročné úlohy a úpravy videa ve vysokém rozlišení.
 • Zvuk: Nechte se pohltit prostorovým zvukem s vůbec prvním zařízením AiO s nejvyšší hlasitostí a vůbec prvním zařízením AiO s funkcí Advanced Audio Stream – nepotřebujete žádné další reproduktory. Vestavěné přední výškové reproduktory a subwoofer, vyladěné společností Bang & Olufsen, vám umožní vychutnat si při úpravách a přehrávání audio obsahu vynikající zvuk přímo ze zdroje. Díky tomuto jedinečnému audiosystému můžete snadno streamovat seznamy skladeb z telefonu do reproduktorů počítače, i když je počítač vypnutý.
 • Design: Od krásného bezrámečkového skleněného displeje usazeného na pevném hliníkovém stojanu přes matný povrch Nightfall Black zvýrazněný žilkováním dřeva Dark Ash až po akustickou tkaninu se žíhaným vzorem – ENVY 32 AiO nabízí promyšlené designové prvky, které v souhrnu vytvářejí prvotřídní vzhled. Díky snadnému přístupu k portům, podpoře bezdrátového nabíjení a klávesnici pro více zařízení, kterou můžete pouhým stiskem tlačítka přepínat z jednoho zařízení na druhé, máte na dosah ruky vše, co potřebujete.

 

Počítač HP ENVY 32 AiO, který získal na veletrhu CES cenu za inovace pro rok 2020, má nejširší displej na světě s rozlišením 4K u zařízení typu all-in-one, takže vaší kreativitě nestojí nic v cestě.

VÍCE SVOBODY, ABYSTE MOHLI BEZPEČNĚ PRACOVAT KDEKOLI

HP Elite Dragonfly

 • Připojujte se bezpečně prostřednictvím sítí 5G: HP Elite Dragonfly je vůbec první konvertibilní počítač pro firemní použití s podporou sítí 5G, vyvinutý s pomocí technologie inteligentního signálu umožňující zvýšit citlivost antény. Díky této inovativní technologii dokáže tento vůbec nejlehčí konvertibilní počítač pro firemní použití s podporou sítí 5G splňovat náročné standardy společnosti HP týkající se konektivity. Elite Dragonfly je osazen procesorem Intel® Core™ vPro® 10. generace a ve své třídě nabízí nejvyspělejší možnosti konektivity a ochranu soukromí.
 • Pracujte diskrétně: HP Sure View Reflect je průlomová technologie, která dále posiluje vedoucí postavení společnosti HP v oblasti inovací, týkajících se ochrany soukromí, což vám umožňuje diskrétně pracovat za různých světelných podmínek. Stiskem tlačítka na klávesnici si aktivujte režim ochrany soukromí, a okamžitě tak zabráníte zvědavcům ve sledovaní informací na vaší obrazovce.
 • Lokalizace: Elite Dragonfly je první notebook na světě s vestavěnou funkcí inteligentní lokalizace od přední světové společnosti Tile™. Snadno zjistíte, kde se nachází zapomenutý nebo ztracený notebook, nebo v případě aktivace volitelné služby Tile Premium budete aktivně dostávat upozornění, pokud zařízení někde zapomenete.
 • Udržitelnost: Elite Dragonfly je první notebook na světě, jehož součásti jsou vyrobeny z plastového materiálu, který by jinak skončil v oceánu: více než 82 % jeho mechanických částí je vyrobeno z těchto recyklovaných materiálů.

 

HP Elite Dragonfly je první notebook na světě s vestavěnou technologií Tile™.

„Společnost Qualcomm zůstává i nadále špičkou v oblasti počítačů podporujících konektivitu sítí LTE, která uživatelům zajišťuje rychlé připojení na cestách. Jsme velice rádi, že ve spolupráci se společností HP budeme hlavní hybnou silou i v oblasti počítačů s konektivitou sítí 5G,“ prohlásil Alex Katouzian, senior viceprezident a generální ředitel mobilní divize společnosti Qualcomm Technologies, Inc. „Počítače s moduly 5G od společnosti Qualcomm jsou základem probíhající digitální transformace, která posune počítačový průmysl vpřed a změní způsob podnikání.“

VÍCE MOŽNOSTÍ PŘIPOJENÍ A VYJÁDŘENÍ HODNOT, KTERÉ ZASTÁVÁTE

Nové monitory a udržitelné příslušenství

 • Pokročilé dokovací monitory HP E24d G4 a HP E27d G4 jsou novou kategorií inteligentních displejů, které zásluhou jediného kabelu USB-C™ sdružujícího přenos videa, dat a elektřiny až do příkonu 100 W, zefektivňují pracovní prostor. Jediným tlačítkem můžete spustit displej i notebook, a to i když je víko zavřené, a přihlásit se pomocí funkce Windows Hello, která využívá integrovanou webovou kameru pro ochranu soukromí. Oddělení IT může zařízení HP spravovat na dálku odkudkoli v síti a zajistit okamžité rozšíření periferií.
 • Pouzdro na notebook HP Renew vás podpoří ve vašich ekologických iniciativách. Pouzdro je vyrobeno z recyklovaných plastových lahví a upleteno do požadovaného tvaru s minimálním množstvím odpadu při výrobě.
 • Řada HP Renew zahrnuje batoh, brašnu, tašku a aktovku, vyrobené ze 100% recyklovaného PET, neboli plastových lahví, které jsou rozdrceny na malé pelety, roztaveny a přeměněny na tenké vlákno, které je navinuto na cívky a z něhož jsou poté upleteny trendové, ekologické tašky v šedé nebo námořnické barvě pro notebooky s úhlopříčkou 14 nebo 15,6 palce.
 • Batoh a brašna HP Spectre Folio mají vnější povrch z vodoodpudivého voskovaného plátna, které udržuje zařízení v bezpečí a v suchu, a kapsu RFID, která chrání informace uložené na platebních kartách a v cestovních pasech před čtečkami elektronických dat. Každá taška je opatřena prošívanou a pohodlnou přihrádkou na notebook s úhlopříčkou 15,6 palce pro větší ochranu a praktickým rukávem, který navléknete na výsuvné madlo vašeho zavazadla.

 

Dokovací monitory HP E24d G4 a HP E27d G4 jsou první monitory na světě s možností síťové správy, které lze zároveň spouštět jedním síťovým vypínačem.

 

Tenký design pouzdra na notebook HP Renew byl navržen tak, aby pojal 13palcové notebooky. Obal je 100% kompostovatelný.

 

 

Každý výrobek řady Renew obsahuje plasty až z 10 PET lahví, které by jinak skončily v oceánu nebo na skládce, má ucha a držadla z koženky a jeho povrch je vyroben z materiálu odolného vůči vodě, který pomáhá udržovat zařízení v bezpečí a suchu.

Batoh a brašna HP Spectre Folio mají vnější povrch z voděodolného voskovaného plátna od uznávaného skotského výrobce textilií Halley Stevensons.

 

Ceny a dostupnost

 • HP Spectre x360 15 bude v České republice v prodeji od května za 44 990 Kč.
 • HP ENVY 32 AiO bude v České republice v prodeji od února za ceny od 59 990 Kč.
 • HP Elite Dragonfly s technologií Tile a HP Sure View Reflect bude v České republice v prodeji od začátku července za 43 990 Kč.
 • HP Elite Dragonfly s 5G a procesorem 10. generace Intel® Core™ vPro® bude v České republice v prodeji od začátku července za 43 990 Kč.
 • Monitor HP E24d G4 bude v České republice v prodeji od března za 10 490 Kč.
 • Monitor HP E27d G4 bude v České republice v prodeji od března za 13 990 Kč.
 • Cena a dostupnost pouzdra na notebook HP Renew bude oznámena později.
 • Cena a dostupnost produktů řady HP Renew bude oznámena později.
 • Batoh HP Spectre Folio bude v České republice v prodeji od dubna za 4 490 Kč.
 • Brašna HP Spectre Folio bude v České republice v prodeji od dubna za 4 990 Kč.

O společnosti HP

Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ) vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na  http://www.hp.com

Tagged