HTC potěší v roce 2020 zájemce o špičkové VR snížením cen

Po velkém úspěchu Black Friday akcí se lídr v oblasti virtuální reality trvale přecenil headsety z řady HTC Vive Pro.

Praha, 10. leden 2020 – Společnost HTC dnes oznámila snížení cen vrcholných VR headsetů HTC Vive Pro. Pokles ceny se týká nejen kompletní sady HTC Vive Pro Full Kit, ale také dostupnější varianty se základnovými stanicemi verze Steam VR 1.0 i samostatného headsetu HTC Vive Pro HMD. Na své si tak přijdou i uživatelé původního setu HTC Vive, pro které je upgrade dostupnější než kdy dřív.

Kompletní sada se základnovými stanicemi verze Steam VR 2.0, které umožňují rozšíření herního prostoru až na velikost 10 x 10 metrů nyní fanoušci VR získají za 31 190 Kč. Sada HTC Vive Pro Starter Kit, která i přes použití základnových stanic Steam VR 1.0 umožňuje sledování pohybu na ploše 4 x 4 metry má nyní cenu 25 990 Kč. A samostatný headset pak uživatelé získají za 16 790 Kč.

Nové ceny platí jak na stránkách www.vive.com, tak v obchodě Alza.cz a u všech oficiálních prodejců.

Proč upgradovat na PRO?

  • OLED obrazovky s vysokým rozlišením 2880 x 1600 nabízí perfektní prezentaci černé i obraz plný detailů.
  • Perfektní Hi-Res sluchátka podporují vcítění do virtuálních světů a díky vestavěnému zesilovači s podporou 3D audia poskytnou ještě lepší orientaci v prostoru.
  • Duální mikrofon s aktivním potlačením okolních ruchů zajišťuje perfektní komunikaci nejen ve hrách, ale také ve společenských VR zážitcích jako je například VR Chat.
  • Bezkonkurenční pohodlí zajištěné optimalizovanými stélkami, dokonalým vyvážením headsetu a dostatkem prostoru, který ocení uživatelé s dioptrickými brýlemi. 
  • Podpora bezdrátového adaptéru s technologií Wi-Gig, který je exkluzivním příslušenstvím pro headsety Vive, Vive Pro, Vive Pro Eye a Vive Cosmos.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.