Unicorn Systems dosáhl nejvyššího stupně partnerství „Platinum“ v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb

Unicorn vstupuje do roku 2020 jako Platinum Partner společnosti Atlassian. Dlouholetá spolupráce, kterou obě společnosti vyhodnocují jakou oboustranně výhodnou, byla korunována udělením nejvyšší úrovně partnerství.

„Pevně věříme, že nově nabytý status bude pro naše klienty jasným znamením kvality a spokojenosti. Užší spolupráce s Atlassianem také rozšíří naše možnosti a oblasti, ve kterých působíme,“ říká Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems. Softwarová společnost Unicorn Systems již od roku 2008 pro své zákazníky v řadě evropských zemí implementuje a integruje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Atlassian. Zkušený tým certifikovaných specialistů a konzultantů Unicorn Systems pomáhá zákazníkům vytvářet řešení a podporovat podnikové procesy. Služby zahrnují dodávky řešení od úvodních strategických rozhodnutí, přes implementaci a integraci, až po nasazení a následný provoz a rozvoj. Splněním podmínek Platinum partnerství se Unicorn Systems stává předním poskytovatelem produktů Atlassian v České a Slovenské republice, připraveným splnit i ty nejnáročnější či specifické požadavky zákazníků.

Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím produktů Atlassian přinášíme. Přidanou hodnotou jsou zejména naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami takových řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví,“ dodal k posílení spolupráce Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems.

O společnosti Atlassian

Společnost Atlassian je australská nadnárodní softwarová společnost, která vyvíjí produkty pro vývojáře softwaru, projektové manažery a software pro správu obsahu. Nejznámějším produktem je tiketový systém (issue tracking/bug tracking system) Jira, který ve spolupráci s dalšími produkty, například wiki aplikací Confluence, pomáhá ostatním (nejen ICT) týmům v práci při tvorbě, koordinaci a poskytování jejich vlastních produktů a služeb.

O Unicornu

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi.