Při pohotovém nákupu HTC Vive Cosmos lze nyní ušetřit 2 500 Kč

Výrobce prémiových VR headsetů ohlásil krátkodobou slevovou akci na svůj nejnovější headset se špičkovým obrazem a sledováním pohybu bez základnových stanic. 

Praha, 16. leden 2020 – Společnost HTC dnes oznámila lednové slevy na nejnovější set virtuální reality HTC Vive Cosmos, který nabízí nebývale jednoduché nastavení, špičkový obraz a jedinečný výklopný design. Díky tomu umožňuje extrémně rychlý přechod mezi virtuální a skutečnou realitou. Hráči tak snadno zkontrolují svůj smartphone, obrazovku počítače, nebo jednoduše doplní tekutiny po náročných chvílích věnovaných fitness ve VR.

HTC Vive Cosmos se pyšní mimo jiné i podporou bezdrátového adaptéru HTC Vive Wireless, se kterým se uživatelé nemusí obávat zakopnutí ani při nejdivočejších zážitcích. Navíc nabízí i modulární konstrukci s výměnnými moduly, které zajišťují připravenost pro budoucí rozvoj virtuální reality i kompatibilitu s tradičním systémem Steam VR. S prvním očekávaným panelem HTC Vive Cosmos External Tracking Mod například fanoušci získají možnost využívat nadále Vive trackerů, klasických ovladačů systému Vive a dokonce i ovladačů Index controller.

Viveport Infinity na půl roku zdarma

Kromě špičkového headsetu získají za výhodnou cenu nadšenci pro virtuální realitu zdarma půlroční přístup ke knihovně služby Viveport Infinity. Naleznou zde stovky oceňovaných VR aplikací, her a videí. Ať už se rozhodnou bojovat v titulu Swords of Gargantua, sledovat příběh klasické lásky mezi zombie a člověkem v okouzlujícím krátkém filmu Gloomy Eyes, nebo se postavit hrůzám titulu Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted, nabídka Viveport Infinity je nezklame.

Je nutné pospíšit

Získat HTC Vive Cosmos za cenu 19 090 Kč bude možné od čtvrtka 16.1.2020 do středy 22.1.2020 v obchodě www.alza.cz a u vybraných partnerů.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality vyvinutý ve spolupráci firem HTC a Valve, který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.

Označeno tagem