Colliers International má dva nové členy Design & Build týmu

Praha, 20. ledna 2020 – Česká pobočka společnosti Colliers International oznámila, že
k začátku listopadu 2019 rozšířila svůj tým Design & Build. Novými členy týmu se stávájí Ezequiel González Sánchez a Martin Lakomý. 

Ezequiel González Sánchez, který nastoupil v listopadu, bude působit pro Colliers jako architekt. Před příchodem do Colliers pracoval v oddělení Design & Build ve společnosti Tétris od roku 2015. Praxi získal realizací řady úspěšných interérových dizajnů pro firmy jako Cemex, C2C, kanceláře společností JLL & Tétris, nebo workshopových prostor pro Google, Douglas Parfumerie, BHM, Whirlpool či organizaci Lékaři bez Hranic. V zahraničí k jeho projektem patří například Amazon v Bratislavě, MSD v Rize nebo Lobby Design pro Strabag ve Vídni. 

Klíčovým projektem roku 2017, na kterém se Ezequiel podílel, byl IT HUB společnosti CEMEX v Praze, který vyhrál první místo v soutěži HR Innovation Challenge organizovanou pod záštitou SAP a Zasedačka Roku 2017 organizovanou společností CBRE v kategorii inovativní kanceláře budoucnosti.

„Jsem velmi rád, že jsem se připojil ke Colliers, kde jsem se od začátku cítil jako součást rodiny. Tato společnost mě inspiruje a motivuje novými výzvami. Vytváření návrhů pro velké klienty, které mi otevírá nové okno příležitostí, mi umožní využít svůj talent a dál se vyvíjet jako architekt.“ řekl Ezequiel González Sánchez, architekt pro Design & Build tým v české pobočce Colliers International. 

Martin Lakomý nastoupil do Colliers International na pozici stavebního managera v říjnu 2019. Martin se specializuje na stavební management, především na stavební management kin, kanceláří, řadových domů a nákupních center. 

Po ukončení studia na University College of Northern Denmark a po jeho návratu do České republiky, Martin působil jako stavební manager a stavbyvedoucí v Norsku a ve Francii. V roce 2015 se Martin stal členem realitního týmu v Cinema City v Praze, kde byl tři a půl roku property koordinátorem obchodního centra. Poté se stal technickým managerem pěthvězdičkového obchodního centra Nový Smíchov a získal bohaté zkušenosti ve vybavování stavebních povolení, koordinaci nájemců a renovačních prací. 

K Martinovým projektům realizovaným v zahraničí patří tři dřevěné rodinné domy v Oslu a dva u Genevy. Mezi jeho lokální projekty se řadí Cinema City Chodov a několik renovací kin v České a Slovenské republice (Zličín, Slovanský dům, Polus, Letnany, Aupark, Flora). 

Jeden z Martinových největších úspěchů po mnoha vyjednáváních je obdržení stavebního povolení pro známou terasu obchodního domu Nový Smíchov v roce 2019, které se nepodařilo zařídit po dobu 18 let. Martin také zařídil v letech 2018-2019 excelentní certifikaci BREEAM In-Use pro nákupní centra Nový Smíchov a Plzeň v České republice.

„Věřím, že proaktivní práce orientovaná na klienta a schopnost posouvat hranice je pro úspěch klíčová, a to je něco, co mám na Colliers nejraděj,” řekl Martin Lakomý, Construction Manager pro Design & Build tým v české pobočce Colliers International

Ezequiel a Martin budou spolupracovat s vedoucím týmu Design & Build, Ondřejem Slavíkem, architektkou Lenkou Mackovou a seniorním spolupracovníkem Manuelem Perezem.

„Ezequiel a Martin jsou nejnovějšími kolegy, kteří se připojí k českému týmu Design & Build. Vzhledem k úspěšnému startu týmu Design & Build a získání větší klientely a práci na dalších projektech, bylo důležité rozšířit zdroje našeho podnikání,“ uvedl TewfikSabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku. „Ezequiel, který se k nám přidal jako architekt a designér, působil na českém trhu mnoho let, kde pracoval na klíčových klientech jako jsou Amazon, MSD, nebo také oceněný projekt pro společnost CEMEX. Martin se k nám připojil jako projektový manažer přicházející s velmi silným technickým zázemím, zkušenostmi a dovednostmi v oblasti řízení projektů. Martin pracoval pro společnosti jako Klepierre, v zemích jako Francie a Norsko. Ezequiel i Martin jsou cenným doplněním naší rostoucí společnosti a cítíme se velmi sebevědomě ohledně služeb, které můžeme poskytnout s oběma členy týmu na palubě.“

-Konec-

O skupině Colliers International

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) je přední globální společnost nabízející poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí a investičního managementu. Působí
v 68 zemích světa a zaměstnává více než 14 000 odborníků. Colliers je nejrychleji rostoucí veřejně obchodovaná globální společnost zabývající se realitními službami a investičním managementem, přičemž její korporátní tržby v roce 2018 činily 2,8 mld. dolarů (3,3 mld. dolarů, včetně přidružených společností). Za vedení Colliers odpovídá více než 20 let tým zkušených expertů, který stakeholderům společnosti prokazatelně zajišťuje přes 40 % ročních výnosů. Prostřednictvím své platformy služeb pro management investic spravuje aktiva světově nejuznávanějších institucionálních realitních investorů v hodnotě více než 26 mld. dolarů.

Aktuality ze světa Colliers International najdete na webové adrese Colliers.com i našem Twitteru (@Colliers EMEA) nebo LinkedIn. Novinky pro Českou republiku najdete na našich českých stránkách Colliers.cz.