Coworking Urban Paradise od Scott & Weber mezi finalisty soutěže Kanceláře roku v kategorii Hub & Co-working kanceláře roku

Nově otevřený coworkingový prostor Urban Paradise od společnosti Scott & Weber, který se nachází v budově Praga Studios v pražském Karlíně, je mezi finalisty soutěže Kanceláře roku. Tu pořádá poradenská společnost Procházka & Partners. Galavečer u příležitosti vyhlášení vítězů soutěže se konal ve středu 29. 1. 2020 na pražském Žofíně.

IMG_2730.jpg

“To, že jsme se umístili mezi finalisty prestižní soutěže Kanceláře roku v kategorii Hub & Co-working kanceláře roku, považujeme za obrovský úspěch a ocenění toho, že naše kanceláře jsou pro zaměstnance firem nejrůznější velikosti atraktivní a podporují jejich produktivitu. Na budování podobně koncipovaných prostorů se budeme zaměřovat také v dalších letech,” popisuje Adam Zvada, ředitel Scott & Weber.

Coworkingový prostor Urban Paradise je umístěn ve třetím patře budovy Praga Studios a je propojen s privátními firemními kancelářemi. Urban Paradise se rozprostírá na ploše 550 m2 a svým designem odkazuje na aktuálně oblíbený trend nezávislých profesionálů, kteří rádi pracují vzdáleně z nejrůznějších exotických destinací.

Centrální část coworkingu je koncipovaná jako obývací pokoj a je nazvaná Lounge Urban Paradise. Skýtá dostatek prostoru k neformálním schůzkám, pohodlné práci a komunitním eventům až pro 80 osob. Pronajmout si ji může také veřejnost. Členové coworkingu ocení také community bar. Odpočinková zóna staví na hravosti a nezávislosti pláží na Bali, a proto se zde nacházejí prostory pro ničím nerušenou relaxaci. V coworkingu jde také najít tichá místa, na kterých lze bez vyrušování soustředěně pracovat.

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založena byla v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.