Na konferenci Cisco Live 2020 v Barceloně se představují nejnovější technologie

Praha, 30. ledna 2020 – V Barceloně se od 28. do 31. ledna koná konference Cisco Live 2020. Účastní se jí téměř 20 000 zákazníků, partnerů, IT odborníků a vizionářů. Cílem akce je pomoci zákazníkům plně využít příležitostí, které se jim nabízí, a zprostředkovat jim nejnovější poznatky, dovednosti a technologie, které k tomu budou potřebovat. Cisco také při této příležitosti představuje inovace v oblasti bezpečnostních, síťových řešení a řešení pro spolupráci či novinky v programu DevNet – všechny zaměřené na pomoc podnikům růst, chránit se a digitalizovat. Představné inovace na Cisco Live 2020 se týkají řešení na podporu transformace podniků zaměřených na bezpečnost internetu věcí, sítě a spolupráci.

Mezi hlavní zprávy z konference patří:

Akcelerace aplikací v hybridním multicloudovém světě

Nová multidoménová architektura Cisco využívá řešení AppDynamics a optimalizátor pracovní zátěže Cisco Intersight. Poskytuje úplný přehled o aplikaci, síti a datovém centru, a to lokálně i v cloudu. Řešení Cisco HyperFlex Application Platform poskytuje integrovanou platformu pro kontejnery ve formě služby, která zjednodušuje poskytování zdrojů a provoz Kubernetes v cloudu, datovém centru i na okraji sítě.

Komplexní bezpečnostní architektura pro průmyslový internet věcí

Podniky potřebují úplný přehled o různorodých síťových prostředích, aby je dokázaly účinně zabezpečit, snížit rizika kybernetických hrozeb a optimalizovat průmyslové procesy. Nová architektura společnosti Cisco pro zabezpečení internetu věcí (IoT) poskytuje dokonalejší přehled o prostředích informačních (IT) i provozních (OT) technologií a chrání průmyslové procesy. Umožňuje z IoT sbírat data, která podniku poslouží ke zvyšování efektivity, lepšímu rozhodování a urychlení digitalizačních projektů.

Nová vylepšení kontaktního centra zásadně změní zkušenost zákazníků i operátorů

Nejlepší světové značky získávají loajalitu zákazníků celé roky nebo i desítky let – aby ji vmžiku ztratily, jakmile zklamou jejich očekávání. Potřeby a přání zákazníků se mění, ale firmy na ně nestačí patřičně reagovat. Společnost Cisco představila tři nová řešení, které zásadním způsobem změní zkušenost zákazníků s kontaktními centry k lepšímu: využití AI, nové řešení pro zkušenost zákazníka a nový cloudový systém pro kontaktní centra.

Umělá inteligence pomáhá zefektivnit organizaci a průběh schůzek

Webex Meetings dostává nové hlasové schopnosti využívající umělou inteligenci, které z hovoru získávají důležité informace. Webex Meetings se tak stává digitální pokladnicí vědomostí. Společnost Cisco také myslí na bezpečnost a ochranu osobních údajů a umožňuje zákazníkům zvolit, zda se jejich data v systému Webex Teams budou ukládat v Evropě nebo USA. Představila také nový produkt Cisco Webex Room USB – videozařízení základní třídy, které nabízí možnost týmové spolupráce bez kompromisů menším firmám.

Mezi další důležité informace z konference Cisco Live 2020 patří:

  • Společenská odpovědnost Cisco. Společnost Cisco představí svoji agendu společenského dopadu podporující její úsilí urychlit řešení globálních problémů pomocí technologií a odborných znalostí. Cisco spolupracuje s charitativní organizací o3e na zlepšování přístupu ke vzdělávání, zdravotní péči a dalším základním službám pro uprchlíky a lidi bez domova. U stánku „Postav kolo“ se mohou dobrovolníci zapojit do stavby 50 jízdních kol, která budou následně předána barcelonským organizacím zabývajícím se pomocí bezdomovcům a uprchlíkům. Projekt vychází z priorit programu společenské odpovědnosti společnosti Cisco a jeho cílem je do roku 2025 dosáhnout pozitivního dopadu na 1 miliardu lidí.
  • Zóna DevNet. Účastníci zde mohou získat praktické zkušenosti s API, rozvíjet své programátorské dovednosti v programátorské laboratoři a dozvědět se podrobnosti o certifikátech Cisco DevNet (od února 2020). DevNet je komunita softwarových vývojářů společnosti Cisco, jejímž cílem je pomáhat programátorům a síťařům inovovat pomocí jejích technologií a platforem.
  • Investiční vesnička Cisco. Účastníci mají možnost seznámit se s osmi nejvýznamnějšími start-upy v oboru, jejich jedinečnými technickými řešeními a se způsobem, jakým posouvají hranice možného.

Další zdroje:

  • Živý přenos jako z první řady na Cisco Live 2020 v Barceloně.
  • Digitální press room.
  • Sledujte @CiscoLiveEurope na Twitteru, Facebooku, Instagramu, YouTube a LinkedInu a používejte hashtag #CLEUR.
  • Veškeré tiskové zprávy společnosti Cisco můžete sledovat na Facebooku a LinkedInu pod hashtagem #CiscoCZPress.

 

O Cisco Systems 

Cisco, (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým technologickým lídrem, který již od roku 1984 pomáhá tomu, aby fungoval internet. Naši zaměstnanci, produkty a partneři pomáhají lidem navazovat bezpečná spojení a již dnes využívat digitální příležitosti zítřka. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.