V pondělí 17. února otevírá Lidl v Písku novou prodejnu. Na zákazníky čekají speciální akce a svým nákupem podpoří místní MŠ

V Písku v ulici Nádražní bude v pondělí 17. února otevřena nová prodejna Lidl. Ta nahradila původní prodejnu a na nákupy do Lidlu se zákazníci vypraví po osmi měsících. Nová prodejna přinese zákazníkům i zaměstnancům nejednu novinku včetně nových nabíjecích stanic pro elektromobily a elektrokola. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní MŠ.

Zákazníci se mohou těšit na výrazně větší prodejnu a tím pádem komfortní nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů. „Nákup zpříjemní také WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Zaměstnanci se pak mohou těšit na útulné zázemí. 

Na komfort zákazníků Lidl myslel již před samotným vstupem do prodejny. K dispozici budou mít prostorné a částečně kryté parkoviště, které je vybaveno parkovacími místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Vyčleněna jsou tu i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Pro ně budou určeny také speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. Majitelé elektromobilů a také elektrokol pak nákupy budou moci využít k dobití svého elektromobilu či elektrokola, které bude pro zákazníky zcela zdarma.

Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti se bude svítit LED zdroji. K ochraně životního prostředí přispějí tajé lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy či používání ekologických chladicích technologií. Příspěvkem Lidlu k lepšímu životnímu prostředí je i nová zeleň v okolí prodejny.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. 

První den otevření bude spojen s podporou Mateřské školy Písek. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje MŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance školka pořídí nové vybavení do tříd. 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 255 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika