Jiří Jelínek nastoupil do Adformu

Do pražské pobočky dánské společnosti Adform, otevřené a nezávislé reklamní technologické platformy obsluhující mediální agentury, trading desky, zadavatele a vydavatele po celém světě, nastoupil Jiří Jelínek. Na pozici Platform Solutions Consultant bude zodpovídat za klíčové zákazníky Adformu v České republice a na Slovensku. Bude tak v každodenním kontaktu nejen s mediálními agenturami a největšími přímými zadavateli na trhu, ale i s technologickými partnery, se kterými Adform na lokálním trhu spolupracuje. 

2020-02-19 11_50_07-Home - Adform.png

Michael Štádler, Commercial Director v Adformu, k tomu uvádí: “Mám velkou radost, že Jiří Jelínek rozšíří tým našich lokálních konzultantů a věřím, že díky detailní znalosti agenturního prostředí přední mediální agentury vnese nové impulsy do servisu, který poskytujeme našim klíčovým zákazníkům. Zároveň si s sebou přináší zkušenosti s dalšími technologiemi na ad tech trhu, které u nás bude moci využít a dále své znalosti prohloubit.”

Jelínek do Adformu přichází z mediální agentury Mindshare, kde působil posledního tři a půl roku. Jako Senior Digital Strategy Manager se staral o digitální komunikační strategii značek a dynamickou reklamu. Má zkušenosti z realizace mediálních kampaní pro automobilky, banky, herní firmy a společnosti věnující se prodeji módy a elektroniky.

Jelínek vystudoval mediální studia na Univerzitě Karlově. V rámci programu Erasmus studoval na univerzitách v Loughborough a Maastrichtu.

O společnosti Adform

Adform je jednou z vedoucích technologických společností v oblasti digitální reklamy. Poskytuje integrovanou “software-as-a-service” platformu pro nákup, správu a výdej digitální reklamy. Adform full-stack řešení obsahuje Data Management Platformu, Demand Side Platformu a Ad Serving Platformu s pokročilou analytikou, reportingem a kreativními nástroji, které umožňují řízení vysoce efektivních globálních reklamních kampaní. Adform byl založen v Dánsku v roce 2002 a jeho portfolio klientů zahrnuje přední světové agentury, přímé klienty, konzultační firmy a vydavatele. Více se můžete dozvědět na adform.com.