Scott & Weber pronajímá eventové prostory ve svých kancelářských centrech

Společnost Scott & Weber, která patří k významným poskytovatelům flexibilních kanceláří v Praze, nyní pronajímá také eventové prostory nejrůznější velikosti. Ty jsou umístěny na pěti lokalitách v Praze, ve kterých Scott & Weber pronajímá také flexibilní kanceláře. Eventové prostory mohou využívat jak stávající klienti firmy Scott & Weber, tak i zájemci z řad široké veřejnosti.

20190621_113035.jpg

“Nabízíme možnost pronájmu jak pro komorní akce pro omezenou skupinu lidí, tak velké události až pro 400 návštěvníků. Konat se zde mohou například konference a kongresy, společenské akce, večírky, oslavy, kulturní akce a autogramiády, stejně jako výstavy, přednášky, projekce nebo talkshow,” vysvětluje Adam Zvada, ředitel Scott & Weber.

Pronájem eventových prostorů je možný také v nedávno otevřené budově Praga Studios v pražském Karlíně. Akcí v této budově se mohou zúčastnit desítky až nižší stovky návštěvníků. V této budově si zájemci mohou pronajmout také střešní terasu nebo velkou zahradu, která leží v blízkosti budovy.

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založena byla v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.