Dynabook představuje lehký a výkonný profesionální notebook Tecra A40-G

 

  • Navržen pro práci na cestách – tenké provedení s hmotností 1,47 kg*
  • Procesory Intel® Core ™ 10. generace, Wi-Fi 6 a baterie s výdrží až 13 hodin zajistí všechny potřeby moderních mobilních pracovníků

 

5. března 2020, Neuss, Germany – Dynabook Europe GmbH dnes představuje notebook Tecra A40-G, který kombinuje prvotřídní výkon, konektivitu a zabezpečení v tenkém, ale robustním provedení. Novinka rozšiřuje řadu notebooků Tecra, která nabízí výborný poměr užitných vlastností a ceny.

Vysoká produktivita kdekoli na cestách

Tecra A40-G vyniká lehkým, ale bytelným provedením s hmotností pouhých 1,47 kg. Notebook byl navržen tak, aby odpovídal vojenským standardům a díky tomu je připraven pro práci i ve velmi náročných pracovních prostředích. K jistotě, že uživatelé budou moci být maximálně produktivní během celého pracovního dne, přispívá výdrž na baterii až 13 hodin¹ a také funkce rychlého nabíjení, která dodá přístroji během 30 minut nabíjení energii na 4 hodiny práce. Matný displej o úhlopříčce 14“ s antiodrazovou úpravou snižuje namáhání očí a zajišťuje výborné vlastnosti i v prostředí s proměnlivým osvětlením.

Výkon a výborná konektivita

Při plnění náročných pracovních úkolů nabízí přístroj vynikající výkon i konektivitu. Základem jsou procesory Intel® Core™ 10. generace spolu s řadou možností pro ukládání dat, včetně tří různých kapacit SSD. Nejnovější standard pro bezdrátovou komunikaci WiFi 6 s adaptérem Intel® 802.11ax umožňuje rychlejší připojení s vyšší kapacitou pro rostoucí nároky obchodních aplikací nové generace. Mobilní pracovníci mohou pro připojení k internetu využít také volitelné rozhraní LTE. Pro připojení externích periferií je notebook Tecra A40-G vybaven portem USB Type-C a v závislosti na konfiguraci jedním nebo dvěma porty USB 3.1. Další možnosti přináší rozhraní Gigabit LAN, HDMI port, čtečka micro-SD karet a volitelná dokovací stanice USB-C.

„Model A40-G byl pečlivě navržen tak, aby podnikům poskytl dokonalou kombinaci výkonu a přenositelnosti,“ říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe GmbH. „Naším závazkem je vyvíjet a vylepšovat rodinu notebooků Tecra tak, aby nabídla firemním pracovníkům bez ohledu velikost podniku adekvátní nástroj pro efektivní a produktivní práci. Představení tohoto přístroje naši vizi potvrzuje.“

Zaměřen na zabezpečení firemních dat

Tecra A40-G implementuje řadu prvků pro nejvyšší možné zabezpečení a chrání tak citlivá osobní i obchodní data před kybernetickými zločinci. Základem je kombinace vlastního systému BIOS společnosti Dynabook a modulu Trusted Platform Module (TPM), která zajišťuje nejen bezpečné uložení dat, ale také snižuje riziko útoku zvenčí. Řadu přizpůsobitelných možností víceúrovňové autentizace, která chrání zařízení před neoprávněným přístupem, poskytuje SecurePad s čtečkou otisků prstů, volitelná čtečka čipových karet a možnost rozpoznání obličeje pro funkci Intel® Authenticate/Windows Hello.

Dynabook Tecra A40-G bude v Evropě k dispozici od března 2020. Další informace o zařízeních dynabook naleznete na https://cz.dynabook.com.

* v závislosti na konfiguraci

¹měřeno pomocí Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark je obchodní známka Business Applications Performancex Corporation

Sledujte nás online

Navštivte naše webové stránky, kde najdete technické údaje a nejnovější informace o produktech. Další informace naleznete na našem blogu. Nebo se s námi spojte na našich sociálních médiích – LinkedIn.

O společnosti Dynabook Inc.

Již více než 30 let představují notebooky a technologie Toshiba standardy pro inovace, kvalitu a spolehlivost. Společnost Dynabook Inc., jejímž většinovým vlastníkem je nyní Sharp Corporation, pokračuje v této tradici poskytováním bohatých hodnot a služeb, které pomáhají našim partnerům a zákazníkům v dosahování jejich cílů.

Další informace naleznete na adrese https://cz.dynabook.com