Zabavte své děti doma. Noví i stávající zákazníci Nordic TV mají Dětský balíček do konce dubna zdarma

Praha 18. 3. 2020 – Všichni noví i stávající zákazníci Nordic Telecomu mohou svým dětem zpříjemnit nedobrovolný pobyt doma. Ke službě Nordic TV získají nyní až do konce dubna Dětský balíček zdarma. Nordic Telecom dále jako bonus pro všechny nové zájemce nabízí Nordic TV s více než 80 kanály na jeden měsíc zcela zdarma.

Zákazníci, kteří službu Nordic TV již využívají, ale nemají Dětský balíček aktivovaný, si ho mohou sami jednoduše objednat v samoobsluze Nordic TV. Zákazníky, kteří si nyní balíček pro děti objednají, bude operátor včas informovat, aby si ho ke konci dubna opět deaktivovali, pokud jej nebudou chtít využívat v placeném režimu.

Všichni noví zákazníci, kteří při objednávce zadají promokód „MESICZDARMA“, získají službu Nordic TV na celý měsíc zcela zdarma. Nordic TV zahrnuje více než 80 kanálů v HD kvalitě, dokáže přehrávat všechny pořady až 7 dní zpětně a lze ji sledovat až na čtyřech různých zařízeních.

Více na https://www.koukejkdychces.tv/ a https://www.nordictelecom.cz/

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz buduje vlastní LTE síť. Současně, prostřednictvím partnerských sítí, působí jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor. Společnost je součástí investiční skupiny Nordic Investors, jejím minoritním akcionářem je J&T Private Equity Group.

http://www.nordictelecom.cz