Samsung novými funkcemi vylepšuje fotografické schopnosti modelů Galaxy S10 a Galaxy Note10

Praha – 25. března, 2020Společnost Samsung Electronics oznámila, že vybaví modely Galaxy S10 and Galaxy Note10 funkcemi nové generace, známými ze současné vlajkové lodi Galaxy S20. Poslouží k tomu aktualizace softwaru, která se spustí postupně podle modelu a distributora v průběhu března až dubna. Uživatelé budou především moci využít nejmodernější fotografické funkce, mimo jiné velmi populární režim Single Take. Kromě toho budou mít k dispozici celou řadu softwarových vylepšení, která zajistí, že celkový zážitek z řady Galaxy bude ještě lepší.

Pokročilé funkce při fotografování a natáčení videa 

Softwarová aktualizace umožní používat vybrané funkce řady Galaxy S20 i v zařízeních Galaxy S10 a Note 10. S režimem Single Take zůstanete v obraze díky zachycení každého momentu pomocí integrované technologie AI. Režim Single Take využívá kameru a AI k zachycení několika snímků najednou a doporučí vám ten nejlepší.

Díky vylepšené funkci Night Mode pro řadu Galaxy S10 a funkci Night Hyperlapse pro řady Galaxy S10 a Note10 budete schopni zachytit ještě lepší fotky a videa, a to dokonce i za špatného osvětlení.

Pokud se vám snímek opravdu povedl, díky funkci Custom Filter si můžete vytvořit vlastní filtr, který můžete používat i u dalších skvěle zachycených fotek.                   

Nadšeným kameramanům je k dispozici režim Pro Video, v němž lze ručně nastavovat funkce jako ISO, citlivost, expoziční čas nebo korekci expozice. Můžete navíc přepínat mezi přední a zadní kamerou, zatímco natáčíte video.

Inteligentní prohlížení galerie 

Vylepšení v aplikaci galerie vám umožní lépe si uspořádat její obsah. Díky technologii AI a funkci Clean View dokáže aplikace automaticky setřídit podobné snímky, takže je v archivu rázem větší pořádek. Uživatelé tak mohou snáze hodnotit fotografie s podobným obsahem a vybírat ty nejlepší. Při prohlížení snímku v galerijní aplikaci lze fotografii zvětšit, takže se na displeji zobrazí jen její část a pak ji můžete pomocí funkce Quick Crop velmi jednoduše oříznout.

Jednoduché sdílení 

Když si fotografie a videozáznamy v galerii hezky uspořádáte, můžete je rychleji a snáze než dosud i sdílet. Díky funkci Quick Share telefon zjistí, kdo z vašich přátel se nachází poblíž,
a těmto kamarádům pak můžete bez problémů posílat fotografie, videa i velké soubory.
A funkce Music Sharing umožňuje připojení několika lidí k jednomu Bluetooth reproduktoru, takže nemusíte odpojovat kamaráda.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.