Book Therapy se dostalo do výběru nejúspěšnějších a inovativních knihkupectví na světě nakladatelství Gestalten, Českou republiku reprezentuje v knize Do You Read Me

Designové knihkupectví Book Therapy, které zákazníkům nabízí kurátorsky vybrané tituly ze světa architektury, designu, módy a životního stylu, se dostalo do výběru nejkrásnějších, nejúspěšnějších a inovativních knihkupectví na světě od nakladatelství Gestalten. Na stránkách knihy “Do You Read Me” si tak mohou o Book Therapy přečíst i zahraniční čtenáři a fanoušci designu.

34.jpg

Kniha Do You Read Me představuje neobyčejná knihkupectví po celém světě, jež svým zákazníkům přinášejí přidanou hodnotu, jedinečný formát či místo, kde se mohou nerušeně ztratit na stránkách knih. Oslavuje přitom jejich nezaměnitelnou roli v městské kultuře a sdružování místních komunit. Z prvních 10 kopií, jež má Book Therapy k dispozici, vytvořila majitelka Petra Caudr Hanzlíková podporovatelskou edici. Knihy jsou podepsané, s osobním věnováním a obsahují voucher na tříhodinovou večerní terapii s názvem VIP Therapy. Další kopie si zákazníci mohou zakoupit samostatně.

„Zařazení Book Therapy do knihy Do You Read Me je pro nás potvrzením, že jsme se vydali správnou cestou a koncept, který se nám V České republice podařilo během tří let vytvořit, má ohlas nejen u nás, ale také v zahraničí. Zároveň je nám opravdu velkou ctí, že jsme se dostali do výběru těch nejlepších knihkupectví z celého světa a můžeme Česko reprezentovat v tak prestižním vydání. Na Book Therapy budeme usilovně pracovat i nadále a už teď se těšíme, co dalšího na nás i naše zákazníky čeká,“ doplňuje Petra Caudr Hanzlíková, zakladatelka Book Therapy.

Fotografie knihy Do You Read Me od Gestalten a prostor Book Therapy najdete v příloze nebo ZDE. Kamenná prodejna Book Therapy se nachází na adrese Římská 35. Knihy je možné objednat také v e-shopu, který je dostupný prostřednictvím aplikace WhatsApp. Do uzavřené skupiny je možné vstoupit na adrese booktherapy.cz/eshop. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.