Novou ředitelkou marketingu ve společnosti Coca Cola ČR a SR se stala Petra Šebová

 

  • Společnost The Coca Cola Company Česká republika a Slovensko, významný výrobce nápojů operující v oblasti FMCG, oznámila personální změny v oddělení marketingu.
  • Petra Šebová od února vede marketing celého portfolia 13 nápojových značek v rámci českého a slovenského trhu, jehož vlajkovou lodí je Coca Cola.
  • V roli marketingové manažerky má za úkol zvýšení povědomí o aktivitách společnosti v České a Slovenské republice.

 

Petra Šebová přišla do společnosti The Coca Cola Company ČR a SR již v únoru. Zkušená marketingová manažerka s sebou přináší 13 let odborných znalostí z globálních společností zaměřených na rychloobrátkové zboží. Do nového působiště přichází po  šesti letech ve Philip Morris, kde vedla tým Consumer Engagement zaměřený na zákaznické zážitky z prostředí HORECA (hotely,restaurace,cafe) a eventy. Ve své předchozí roli se starala o portfolio a strategii značek Philip Morris pro Českou republiku, Slovensko i Maďarsko. Její profesní životopis zahrnuje také práci pro Procter & Gamble a L’Oréal.

Petra Šebová vystudovala VŠE v Praze a Univerzitu Johanna Keplera v Linci. Poslední tři roky se věnuje přípravě nezávislých inspirativních konferencí TEDxPrague, kde vede programový tým. Další její vášní je cestování. Razí heslo, že člověk by měl navštívit minimálně tolik zemí, kolik je mu let. 

O společnosti The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company je největším výrobcem nápojů na světě, který svým spotřebitelům ve více než 200 zemích nabízí přes 500 značek perlivých i neperlivých nápojů. Coca-Cola neustále přeměňuje její portfolio, od snížení cukru v nápojích až po uvedení inovativních nových výrobků na trh. Společnost usiluje také o snížení dopadu na životní prostředí doplňováním vody a podporou recyklace. Společně se stáčecími společnostmi zaměstnává více než 700 000 lidí a pomáhá přinášet ekonomické příležitosti místním komunitám po celém světě. Více informací naleznete na adrese https://www.coca-colacompany.com a sledovat můžete Twitter, Instagram, Facebook a LinkedIn.