O2 pomůže s opětovným rozjezdem drobným podnikatelům. Věnuje jim reklamu za milion korun

1.6.2020  –  Operátor O2 startuje 1. června s kampaní cílenou na drobné podnikatele a živnostníky, kteří byli nejvíce zasaženi aktuální krizí a v mnoha případech jim hrozí faktický konec podnikání. Všem přihlášeným nabídne nástroje pro lokální kampaně k oživení jejich podnikání, 14 vybraným firmám potom daruje kampaň za milion. Cílem akce je také inspirovat další menší firmy, aby neotálely s modernizací a využíváním technologií.

„Svět se v posledních měsících obrátil vzhůru nohama a lidé museli ze dne na den zůstat doma. Mnohé firmy zavřely své provozovny a začaly bojovat o přežití,“ říká Richard Siebenstich, ředitel Komerční divize O2 a dodává: „Modernizace a digitalizace, které jsme leckdy odkládali, proběhly spontánně, a kromě hrozeb s sebou přinesly i spoustu příležitostí. Pro ty, kteří se jich dokázali chopit, to bude znamenat velkou konkurenční výhodu v budoucnu.“

.

V rámci kampaně, která poběží v červnu a červenci, bude O2 sbírat příběhy lokálních živnostníků. Možnost získat kampaň na míru má přitom jakýkoli podnikatel, který se přihlásí na webu www.davamemilion.cz a podělí se o svůj příběh, jak mu technologie pomáhají. „Hledáme zajímavé firmy nebo živnostníky, kteří se nezalekli přicházející krize, využili moderní technologie a dokázali se s novou situací poprat,“ vysvětluje David Daneš, ředitel marketingové komunikace a brandu v O2.

Podnikatelé, mají navíc možnost inzerovat svoje služby zdarma prostřednictvím nástroje Lokální podnikatel, který je součástí O2 výhod. V průběhu června a července jej navíc mohou využít všichni podnikatelé, nemusí být zákazníky O2. “ Pro prvních 100 přihlášených účastníků z řad našich zákazníků máme navíc ještě voucher v hodnotě 1500 korun na kampaň přes market lokátor,“dodává Daneš.

V srpnu vybere odborná porota z každého kraje jednoho podnikatele, jemuž marketingoví experti z O2 Media a kreativní agentura připraví reklamní kampaň na míru.

Kampaň poběží v tisku, outdooru a na internetu.

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.