Tradiční dárek netradičním způsobem. O2 Knihovna k Mezinárodnímu dni dětí zlevňuje e-knihy z Albatrosu a Fragmentu o 40 %

Snad každý měl doma alespoň jednu knihu z Albatrosu. Během let se z něj stalo největší a nejoblíbenější nakladatelství dětských titulů u nás.  Jejich tituly nabízí také O2 Knihovna, která většinu z nich u příležitosti Mezinárodního dne dětí zlevní až o 40 %. Slevy platí od 1. do 7. června. Mladí čtenáři si zamilují pokračování úspěšného titulu Tajemství jeskyně pokladů s názvem Ve staré cihelně se svítí od Petra Huga Šlika nebo Strašidelné Česko od Nikoly Staňkové; nejmenší děti zase ocení Na velrybě od Petra Chudožilova.

Fragment je dalším významným nakladatelstvím dětských knih, jehož tituly také najdete se 40% slevou v O2 Knihovně v prvním červnovém týdnu. Dívky si užijí například humoristický román Namazaným dolů od Nikoly Valové, malým strašpytlíkům mohou rodiče před spaním přečíst Já už se nebojím od Elisendy Roca, všechny věkové kategorie potěší příběhy z vesmíru Vesmírné putování komety Julie od Hany Lehečkové.

Knížky ve slevě si může pořídit kdokoliv, aniž by byl klientem O2. Čtenáři je najdou v kategorii Slevy. Stačí pár kliků a vaše děti se mohou ponořit do světa fantazie a dobrodružných příběhů. O2 Knihovna navíc poskytuje nejširší platební možnosti na trhu. Váš oblíbený titul můžete zaplatit kartou online, přes Apple Pay či Google Pay nebo na fakturu.

Knihy najdete v aplikaci O2 Knihovna nebo na webu https://www.o2knihovna.cz/.

O společnosti O2 Czech Republic

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem internetového televizního vysílání v Česku.