Baterii s velkou výdrží na letních výletech jako když najdete

Znáte tu situaci? Vyrazíte s přáteli pod stan nebo se jen tak potulujete krajinou. V místní hospodě je zavřeno a nikde žádná zásuvka. Váš telefon má posledních pár procent baterky, a tak na spojení s okolním světem nebo zdokumentování zážitků můžete zapomenout. Pokud s sebou máte chytrého pomocníka s opravdu velkou baterií, o fotky nepřijdete a třeba si ještě dobijete další spotřebiče.

Huawei přichází s novým modelem Y6p, který za velmi rozumnou cenu nabízí baterii s obrovskou kapacitou, která vydrží až dva dny. Navíc nabízí trojitý zadní fotoaparát, takže ani v případě fotek a videí nemusíte dělat žádné kompromisy.

Baterie, která vydrží minimálně 2 dny

Po stránce výdrže se telefon Huawei Y6p nemá za co stydět. Jeho akumulátor s kapacitou 5 000 mAh s přehledem zvládne klidně až 32 hodin přehrávání videa nebo až 20 hodin surfování na webu přes LTE.

Využívá také výhod vlastního módu Ultra Power Saving, díky kterému získává ze své baterie maximum. V tomto módu chytrý telefon podporuje pouze některé funkce, jako je telefonování, zprávy, kontakty a tři nejpoužívanější aplikace. To mimořádně zvyšuje výdrž baterie. S posledními 5 procenty baterie dokáže vydržet v provozu až dalších 12 hodin. Nemusíte se tedy starat, že s modelem Y6p by vám na cestách došla baterka.

Sázka na trojitý zadní fotoaparát

Za překvapivě příznivou cenu můžete získat skvěle vybavený chytrý telefon s trojitým fotoaparátem. Na zadní straně telefonu Huawei Y6p se v horním rohu nachází poměrně velká kamerová část. Její součástí je 13Mpx hlavní snímač se světelností f/1.8. Hned v závěsu je 5Mpx širokoúhlý objektiv a nakonec nesmí chybět ani 2Mpx čočka pro zachycení hloubky ostrosti. Zejména širokoúhlé snímky vám učarují, a to hlavně při fotografování přírodních nebo architektonických krás.

Rostoucí popularitu videohovorů vám zajistí telefon Huawei Y6p pomocí 8Mpx čelní kamerky. Díky umělé inteligenci navíc dojde k automatickému vylepšení vašeho úsměvu.

Huawei AppGallery

Huawei Y6p používá uživatelské rozhraní EMUI a mobilní služby Huawei (Huawei Mobile Services). V telefonu najdete obchod s aplikacemi Huawei AppGallery, jehož obsah se neustále rozšiřuje. Najdete v něm spoustu aplikací, které máte rádi a nedokážete si bez nich představit běžný den. Služby a aplikace Google nejsou integrovány. Alternativu nabízí aplikace Phone Clone, která vám zajistí přenos dat z vašeho původního telefonu.

V telefonu Huawei Y6p se nachází moderní operační systém Android 10, který doplňuje grafická nástavba EMUI 10.1. Pro aplikace a další soubory je připravena interní paměť s kapacitou 64 GB, kterou lze navýšit pomocí micro SD karty.

Skvělý vzhled

Displej o rozměru 6,3″ typu Dewdrop zabere 88,4 % čelní strany a je obklopený jen zcela minimálním rámečkem. Díky tomu se stane sledování filmů nebo hraní her velkolepým zážitkem. Telefon se nabízí ve třech osvěžujících barvách. Zadní panel variant Midnight Black, Phantom Purple a Emerald Green je vyroben osmi rafinovanými procesy a vytváří zajímavou texturu, která se třpytí při dopadu paprsků světla pod různými úhly. Spolu se zaoblenými rohy vytváří dojem, který jiné podobné chytré telefony nemohou nabídnout.

– – –

Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. Ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.