CyberPower uvádí na trh novou řadu energeticky úsporných profesionálních záložních zdrojů pro domácnosti a malé firmy

Praha, 11. června 2020 – Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh čtyři nové modely profesionálních zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) řady Value Pro ideálních pro domácnosti, malé firmy a kanceláře. Nová řada zahrnuje modely s výkonem 700 VA, 1000 VA, 1200 VA a 1600 VA pro 4-8 spotřebičů, jako jsou počítače, malé servery, síťová úložiště NAS, bezpečnostní systémy apod. Při poloviční zátěži dokáží nové UPS napájet připojená zařízení po dobu až 10 minut. Zdroje jsou založené na topologii line interactive s automatickou regulací napětí, která průběžně vyrovnává výkyvy napětí v síti. Úsporná technologie GreenPower UPS™ výrazně snižuje spotřebu samotného zdroje, a šetří tak provozní náklady.

UPS zdroje CyberPower řady Value Pro jsou vybavené ochranami proti přetížení, přepěťovým špičkám, přepěťovým rázům a elektromagnetickému a radiovému rušení. Zdroje se dodávají v provedení se zásuvkami typu Schuko, FR nebo IEC320. Jsou vybavené také kombinovaným portem RJ11/RJ45 pro ochranu telefonní nebo vysokorychlostní síťové linky (1 Gb/s). Vestavěný olověný akumulátor se na plnou kapacitu dobije za 8 hodin. Patentovaná úsporná technologie GreenPower UPS™ zvyšuje provozní účinnost zdroje, což snižuje tepelné ztráty a významně šetří náklady na energii oproti běžným UPS.

Zdroje řady Value Pro jsou vybavené informačním LCD panelem, který zobrazuje základní informace jako druh provozu, stav napájení, stav baterie a stav zátěže nebo upozornění na poruchu a jiná a varování. Na přepnutí do provozu na baterii, vybití baterie a další důležité události upozorní uživatele také zvukový alarm. Zdroj UPS připojený k počítači přes USB port nebo sériový port RS232 je možné ovládat pomocí softwaru PowerPanel® Personal, který výrobce poskytuje zdarma.

Klíčové vlastnosti UPS CyberPower řady Value Pro:

  • Zdroje nepřerušeného napájení s činným výkonem 390-960 W pro napájení 4-8 spotřebičů
  • Ochrana proti přetížení, rázům, špičkám a rušení
  • Ochrana telefonní nebo síťové linky 1 Gb/s
  • Výstup s čistým sinusovým průběhem
  • Energeticky úsporná technologie
  • Stavový LCD displej a zvukový alarm
  • Možnost použití společně se záložním generátorem
  • Připojení přes USB nebo sériový port
  • Ovládací software PowerPanel® pro správu napájení
  • Provedení „tower“ pro úsporu místa

Bližší specifikaci produktů naleznete zde:

https://www.cyberpower.com/eu/cs/product/series/value_pro 

https://www.youtube.com/watch?v=5rZEcSmXhZk 

O společnosti CyberPower

CyberPower je přední světový dodavatel profesionálních řešení pro zálohování napájení. Dodává spolehlivé záložní napájecí zdroje, aplikace pro správu napájení a příslušenství pro stolní počítače, pracovní stanice, servery a počítačové sítě. Společnost CyberPower má zastoupení v Evropě, Severní Americe, Asii a Rusku. CyberPower je druhým největším dodavatelem pro maloobchodní segment v Severní Americe. Další informace o společnosti CyberPower a jejích produktech naleznete na internetových stránkách: 

www.cyberpower.com a video kanálu https://www.youtube.com/user/MyCyberPower.