Rohlík mění trend v ready to eat pokrmech. Skvělý zážitek z jídel z restaurace si zákazníci užívají i doma.

/Praha, 15. 6. 2020/ Rohlík Bistro, ucelená nabídka toho nejlepšího z pražských restaurací, se díky zájmu zákazníků přesouvá do trvalé nabídky online supermarketu Rohlik.cz. Od pondělí 15. 6. najdou zákazníci výběr šokově zchlazených jídel                       od šéfkuchařů z vyhlášených restaurací přímo v nabídce vlastní řady produktů Rohlik.cz BEZ KOMPROMISU.


Říká se, že v dobách nejtěžších se tvoří ty nejlepší nápady. Tím bylo i Rohlík Bistro, které vzniklo z nápadu zachránit českou gastronomii. Nyní si služba Rohlík Bistro získává svoje místo přímo ve stálé nabídce online supermarketu Rohlik.cz. Kam budou mít možnost chodit zákazníci vždy, když budou toužit po opravdovém zážitku z jídla, který si mohou dopřát kdykoliv a kdekoliv. Může to být večeře z pohodlí domova, oběd v práci nebo nedělní oběd s rodinou. Je to na každém, kdy si bude chtít dopřát to nejlepší na svém talíři. Připravili jsme exkluzivní výběr 40 jídel tradičních i alternativních, sladkých i slaných, z české i zahraniční kuchyně. Díky metodě šokového zchlazování se neporušuje teplotní řetězec, pokrmy                   si zachovávají svou původní chuť a vydrží čerstvé až 5 dní. 

Olin Novák, komerční ředitel Rohlik.cz zájem o Rohlík Bistro komentuje slovy: „Děkujeme našim zákazníkům, že v těžkých chvílích podpořili kvalitní českou gastronomii skrze Rohlík Bistro. Jsme nadšení, že si zákazníci službu oblíbili natolik, že ji vyžadují i po ukončení mimořádných opatření a zpětném otevření restaurací. A nám v Rohlíku zapadá do dlouhodobé strategie měnit kvalitu potravin a stravování. Večeři či oběd od šéfkuchaře si tedy mohou zákazníci dopřát i doma a objednávat přímo v našem online supermarketu.“ A doplňuje: „Ve spolupráci s předními českými restauratéry jsme dlouho vybírali a testovali jídla, která si doma snadno připravíte, aniž byste se ochudili o fantastický zážitek.“ Tento měsíc spouštíme na Rohlik.cz nabídku pro Prahu, v červenci přidáme Brno.

 

Šokové zchlazení je metoda, jak docílit toho, aby mělo předpřipravené jídlo mnohem vyšší úroveň kvality než pokrmy, které vám dovezou hotové přímo z restaurace. Oproti jídlům uchovávaným v chladničce nedochází k úbytku přirozené vlhkosti a je tak zachována původní kvalita, čerstvost i hmotnost pokrmu. Díky tomu, že je možné předvařit jídla dopředu a skladovat až po dobu 5 dnů, můžeme zákazníkům nabídnout větší výběr a rychlejší doručení. Díky TurboRohlíku vám tak jídlo po Praze dopravíme již od 45 minut! 

Členové klubu Rohlik.cz Premium navíc ušetří 15 %. Nabídka jídel z restaurací je zahrnuta pod vlastní řadu produktů BEZ KOMPROMISU, které mají členové klubu možnost nakupovat se slevou. A neplatí za dopravu. 

Ve stálé nabídce Rohlik.cz jsou jídla z restaurací: Alcron, Babiččina zahrada, Eska, Kantýna, Sia, Spojka Karlín, Pasta Fresca, V Zátiší.

Rohlík mění trend v ready to eat pokrmech. Skvělý zážitek z jídel z restaurace   si zákazníci užívají i doma. 

Rohlík mění trend v ready to eat pokrmech. Skvělý zážitek z jídel z restaurace   si zákazníci užívají i doma.