Nordic Telecom přichází s velkou letní nabídkou a „shazuje další kila“

Praha 2. 7. 2020 – Nordic Telecom zahajuje na začátku prázdnin akci „Shazujeme další kila“, díky níž mohou noví zákazníci jeho pevného internetu získat slevu až 200 Kč měsíčně na půl roku. Promoakce navazuje na úspěšnou jarní kampaň „shazujeme kila“, která lákala na slevu 100 Kč, tedy „kilo dolů“ z měsíčního paušálu.

Každý nový zákazník Nordic Telecomu, který si od 1. července objedná služby pevného internetu Nordic 5G, Wi-Fi nebo připojení přes optické vlákno, získává automaticky slevu 200 Kč měsíčně na půl roku. V případě internetového připojení přes technologii DSL dostanou noví zákazníci na stejnou dobu slevu 100 Kč z měsíčního paušálu. 

Tím ale výjimečná letní nabídka kampaně „Shazujeme další kila“ nekončí. Slevu 100 Kč po dobu šesti měsíců získají také noví zákazníci obou tarifů služby Nordic TV. Jestliže si zákazník objedná balíček služeb od Nordic Telecomu, tedy pevný internet + Nordic TV, automaticky dostane trvalou slevu 50 Kč právě na Nordic TV. Tuto nabídku lze také kombinovat se stávajícími promo akcemi.

Nově Nordic Telecom nabízí pronájem zařízení ke službě Nordic 5G za 45 Kč místo původních 75 Kč.

Pokud si tedy například nový zákazník objedná balíček služeb Nordic 5G 100 + Nordic TV HD (s pronájmem set-top boxu a zařízení Nordic 5G), ušetří za půl roku celkem 2280 korun.

Nordic Telecom navíc rozšiřuje portfolio produktů a začíná nabízet nový tarif pevného internetu Nordic 5G 60 kompakt s rychlostí stahování dat 60 Mb/s.

Nordic Telecom je telekomunikační operátor s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz buduje vlastní LTE síť. Současně, prostřednictvím partnerských sítí, působí jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor. Společnost je součástí investiční skupiny Nordic Investors. Jejím minoritním akcionářem je J&T Private Equity Group.

http://www.nordictelecom.cz