Huawei Consumer Business Group

Kompaktní zařízení, které zničí až 99 % nebezpečných bakterií, lze využít na hodinky, sluchátka, ale také brýle, dálkové ovladače a další menší předměty denní potřeby.

Praha 3. srpna 2020 – Přenosnou antibakteriální UV čističku značky ITFIT s funkcí bezdrátového nabíjení uvádí na český trh společnost Samsung. Kompaktní a praktické zařízení pojme prakticky všechny typy mobilních telefonů, včetně největšího modelu Galaxy S20 Ultra 5G, ale lze jej využít i pro hodinky, sluchátka, brýle, dálkové ovladače a další menší předměty denní potřeby. Jeho rozměry 228 x 133 x 49,5 mm a hmotnost 369 g jej předurčují i pro využití na cestách. V tuzemsku  je od dnešního dne ke koupi ve značkových prodejnách Samsungu na e-shopu http://www.samsung.cz v bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 499 Kč.

UV sterilizátor ITFIT dokáže během 10 minut zlikvidovat až 99 % všech nebezpečných bakterií a choroboplodných zárodků, včetně Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa. Stačí vložit zařízení do zařízení, uzavřít a zapnout. Během UV záření svítí zelená dioda vedle tlačítka zapínání čističky. Po uplynutí potřebné doby dioda zhasne. Díky funkci bezdrátového nabíjení (max. 10 W) podporující QI standard je možné použít ji i během výkonu k bezdrátovému nabíjení. 

Praktický design s duálními UV-C lampami umožňuje jak sterilizaci horního, tak spodního povrchu čištěného zařízení. Magnetický kryt zajišťuje těsné uzavření a pocit bezpečí při otevírání a zavírání přístroje, gumové opláštění pak jemné zaklapnutí. UV čističku ITFIT testovaly třetí strany a získala osvědčení od několika nezávislých laboratoří.

Fotografie UV sterilizátoru ITFIT v rozlišení pro tisk naleznete zde.

Specifikace produktu

Barva Bílá
Kompatibilní modely Až do velikosti Galaxy S20 Ultra
Počet tlačítek 1
Doba sterilizace 10 min
LED On/Off Mode Ano
Velikost (šířkaXvýškaXhloubka) 228x133x49,5 mm
Hmotnost  369 g
Celkový příkon 10 W

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.