Martin Ondráček posiluje management CNC, vzniká nová klíčová pozice manažer sdíleného obsahu

Od 1. srpna rozšířil management mediálního domu Czech News Center jeden z nejzkušenějších manažerů na české mediální scéně Martin Ondráček, který obsadil nově vzniklou pozici manažer sdíleného obsahu. Reportovat bude přímo Co-CEO Libuši Šmuclerové.

K vytvoření této zcela nové pozice přistoupil mediální dům CNC především vzhledem k velikosti svého obsahového portfolia a s ohledem na pestrost cílových skupin. Martin Ondráček bude mít jako manažer sdíleného obsahu za cíl zvýšení možnosti sdílení obsahu všech redakcí napříč mediálním domem a prohlubování technik online novinářské práce typu storytelling. 

Martin Ondráček patří mezi nejzkušenější mediální manažery u nás. Má za sebou bohaté zkušenosti z televize, rádia, printu i online. Mezi lety 1989 a 1999 působil v redaktorských a editorských pozicích v Českém rozhlase a v TV Prima. V letech 1999 až 2012 pracoval v TV Nova, kde se vypracoval z vedoucího vydání až na ředitele zpravodajství a publicistiky. Od roku 2013 zastával v Českém rozhlase post šéfa programu Radiožurnálu, odkud se v roce 2015 přesunul do Mafry, kde obsadil pozici ředitele digitálního obsahu. V roce 2016 se vrátil zpět do Českého rozhlasu na post šéfredaktora zpravodajství. V létě 2019 se přesunul do TV Prima na pozici ředitele zpravodajství. 

CZECH NEWS CENTER a. s. je lídrem na českém mediálním trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje miliony čtenářů tisku a návštěvníků internetu. Stovky tisíc dalších uživatelů využívají ostatní digitální produkty, služby a aplikace CNC.