HP reaguje na rychlé změny v pracovním prostředí řešeními pro práci na dálku

  • Novinky pomáhají modernizovat infrastrukturu a urychlit přechod na cloudová řešení
  • HP předkládá přizpůsobitelná řešení, která pomáhají lidem pracovat v kancelářích i doma
  • Umožňuje pracovníkům udržet stabilní produktivitu a efektivitu bez ohledu na místo výkonu práce

Praha, 7. srpna 2020 — Společnost HP Inc. představila sadu produktů pro práci na dálku a pokroková integrovaná tisková řešení na bázi služeb. 

„Pandemie onemocnění COVID-19 nutí firmy urychlit přechod na moderní způsob práce, kdy se vše odehrává na dálku a automatizovaně,“ říká David Prezzano, generální ředitel a ředitel divize tiskových služeb a řešení společnosti HP Inc. „Zákazníci i partneři se v současné době snaží co nejrychleji modernizovat infrastrukturu a přecházet na servisní modely, které jim umožní lépe řídit prostředí distribuovaných IT služeb. Ať už se nacházejí v kterékoli fázi tohoto procesu, HP má k dispozici řešení, která jim napomohou k úspěchu.“

Škálovatelná řešení pro vzdálenou správu souborů firemních tiskáren 

Součástí nabídky je nová integrovaná platforma HP Advance, která slouží ke správě systémů HP Access Control Print, HP Access Control Scan, HP Mobile Connector1 a HP Direct Print prostřednictvím jediné administrátorské konzole. Jde o modulární systém, jenž firemním zákazníkům umožňuje škálovat řešení dle potřeby jednoduchou změnou licenčního klíče.

Společnost HP rovněž oznámila, že její HP Command Center, jednotný nástroj sloužící partnerům HP k nasazení a správě cloudových aplikací pro jejich zákazníky (často zcela bez nutnosti fyzické návštěvy), nyní umožňuje také zapojení souborů firemních systémů, čímž partnerům šetří čas a uvolňuje jejich vlastní IT zdroje.

Ekosystém HP Workpath, jehož prostřednictvím se pracovníci mohou připojovat na cloudové platformy přímo z jednotlivých multifunkčních tiskáren, se od svého spuštění v listopadu 2019 významně rozrostl. Nyní je jeho součástí globálně více než 275 prodejců, přičemž platforma nabízí více než sto aplikací. Společnost HP navíc pro HP Workpath spustila také model fungující na principu sdílení výnosů, který usnadňuje přístup k aplikacím třetích stran. Díky tomu, že celý objednávkový i platební proces probíhá přes HP Command Center, mají nyní partneři přístup k daleko širší nabídce aplikací.

Ochrana i více možností pro pracovníky v kancelářích 

Společnost HP aktuálně nabízí 90denní zkušební verzi na bezdotyková tisková řešení HP, které pomáhají minimalizovat kontakt s tiskárnami – umožňují pracovníkům zadat tiskovou úlohu pomocí telefonu nebo přiložením čipu, aniž by se museli dotýkat ovládacího panelu. Společnost HP rovněž rozšiřuje funkčnost aplikace HP Roam na zařízení řady LaserJet Pro, což umožňuje snadno tisknout „za pochodu“ z mobilního zařízení na jakékoli tiskárně podporující HP Roam. 

HP také vylepšilo své flexibilní, čistě cloudové řešení HP SecurePrint, které zpřístupní dokumenty pouze oprávněným uživatelům. HP SecurePrint nyní podporuje všechny typy sítí včetně těch tradičních, chráněných firewallem, nebo tiskových prostředí bez využití serveru, čímž pomáhá zákazníkům zjednodušovat IT infrastrukturu.

O společnosti HP

Společnost HP Inc (NYSE: HPQ) vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc naleznete na  http://www.hp.com.

Zdroj:

1 HP Access Control Print zahrnuje tisk metodou pull, bezpečné ověřování, účtování úloh, zásady tisku a správu tisku. HP Access Control Scan a HP Mobile Connector jsou samostatná řešení. Další informace naleznete na adrese hp.com/go/hpadvance.

Tagged