Společnost BILLA pokračuje v růstu. Letos otevírá už čtvrtou prodejnu

 

  • Moderní supermarket BILLA zákazníci naleznou v ulici Křenovická ve Slavkově u Brna

 

  • V letošním roce je to v pořadí čtvrtá prodejna, kterou BILLA otevírá

Společnost BILLA otevírá svoji 236. prodejnu v ulici Křenovická ve Slavkově u Brna. Jde o 25. prodejnu na území Jihomoravského kraje, kde zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo, potraviny od tuzemských výrobců nebo regionální speciality s označením BILLA Regionálně. 

Nová prodejna BILLA se otevře veřejnosti ve středu 5. srpna 2020 v 7.00 hodin ráno. Na prvotřídní sortiment se zákazníci mohou těšit na prodejní ploše o rozloze více než 1 000 m2. K pohodlnému nákupu přispěje na 80 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované. První den čeká na návštěvníky malá pozornost, každý ze zákazníků obdrží nákupní tašku zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Prodejna ve Slavkově bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. 

„Těší nás, že i během krizového období jsme byli schopní růst a rozšiřovat naší síť do dalších míst. Zákazníci se mohou těšit na široký výběr produktů, včetně našich privátních značek, které nedávno získaly dvanáct ocenění v anketě Volba spotřebitelů,“ uvedl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Bohatý výběr a podpora českých dodavatelů

Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých a regionálních dodavatelů. Čerstvé maso výhradně z českých chovů pořídíte pod značka Vocílka, jejíž tváří je populární šéfkuchař Jan Punčochář. České ovoce a zeleninu v regálech najdete pod značkou Česká farma. Kvalitní produkty značky Clever jsou zaručeně dobrou volbou pro spořivé zákazníky. Značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány. A pokud spěcháte, tak veškeré saláty, bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. 

Výhody pro členy BILLA Bonus Club

Hlavní výhodou členství jsou slevy až 50 % na 700 produktů, které zákazníci naleznou v regálech supermarketů BILLA. Jsou označeny zelenou cenovkou a speciálním stopperem „Klubová cena“. K členství se lze přihlásit na každé prodejně, on-line přes webové stránky či přes novou aplikaci „BILLA Czech“. Od poloviny července v rámci věrnostního programu běží také soutěž o elektronické kolo Cruissis či poukázky v celkové hodnotě 500 000 Kč. Kompletní pravidla najdete na stránkách společnosti BILLA. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 236 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek.