Novým finančním ředitelem skupiny Thein se stal Subhi Brož

Praha, 13. srpna 2020 – Investiční skupina Thein má nového CFO. Stal se jím Subhi Brož, který dosud řídil českou větev česko-slovenského holdingu ECO-Investment. V Theinu bude vést akviziční tým a pomáhat managementu při integraci nových společností do skupiny. Vedle toho bude zainvestovaným společnostem asistovat s hospodařením a zvyšováním jejich výkonnosti a zisku.

2020-08-13 15_31_31-Jsme investiční skupina thein..png

„Prošel jsem mezinárodními auditorskými a finančními skupinami i lokálními úspěšnými společnostmi. Do Theinu bych chtěl přinést nové nápady a praktické zkušenosti z velkých korporací i malých firem,” říká ke svému přestupu do investiční skupiny Thein Subhi Brož.

Subhi Brož má s vyšším managementem přes 20 let zkušeností. Začínal v KPMG, poté působil coby projektový manažer v Credit Suisse. V 31 letech se stal CEO jedné z největších libereckých softwarových firem Inisoft. Následně přesídlil do zemí bývalé Jugoslávie, kde dokončil úspěšnou restrukturalizaci dvou největších balkánských papíren. Posledních deset let pak byl výkonný ředitel v již zmíněném holdingu ECO-INVESTMENT.

“Subhi Brož skvěle doplnil náš tým. V naší práci je velmi důležitá excelentní finanční analýza i ekonomická kontrola a podpora. V tom je Subhi zkušeným expertem. Jeho praktický pohled a vyjednávací schopnosti to výborně doplňují. Rozhodně se těším na naší spolupráci!“ dodává CEO skupiny Thein Jana Moravová.

O společnosti Thein:

Thein je investiční skupina technologického experta a investora Tomáše Budníka, která se zaměřuje na technologické společnosti v oboru ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0 z České a Slovenské republiky. Ve svém portfoliu chce propojovat zajímavé projekty, které vykazují vynikající výsledky a poskytovat jim byznysovou a infrastrukturní expertízu. Hlavní filosofií Theinu je hledání nové synergie mezi jednotlivými projekty a udržení českého know-how v českých rukách. Skupina Thein se zformovala v dubnu 2020.