Grafton má novou HR manažerku

Novou HR manažerkou personální agentury Grafton Recruitment se stala Iveta Kutmanová, která přichází se zkušeností z automobilového průmyslu a bankovní sféry.

Iveta Kutmanová vystudovala Fakultu informatiky a managementu na Univerzitě Hradec Králové. Na CMI ESMA Barcelona získala titul MBA. Před příchodem do Grafton Recruitment naposledy působila jako HR manažerka ve společnosti AutoBinck CZ. Předtím pracovala 15 let jako manažerka v bankovním sektoru, kde se věnovala strukturování a financování transakcí zahraničního obchodu se zaměřením na velké projekty jako elektrárny, pivovary, cukrovary, chemický průmysl či koksovny.

Ve volném čase se věnuje rozvoji projektu bytového domu obklopeného pastvinami pro ovce, v němž se angažuje nejen jako investor, ale často i přiloží ruku k dílu. 

O Grafton Recruitment Czech Republic

Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 14 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel.
Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů. Grafton Recruitment je součástí Gi Group. Více informací na www.grafton.cz.