Vyměň starý za nový. Samsung spustil bonusovou akci

Získejte bonus 3 500 Kč navíc k výkupní ceně starého zařízení při koupi nového modelu řady Galaxy Note20, Galaxy S20, Galaxy Z Flip, Galaxy Tab S7, Galaxy Watch3

Praha 26. srpna 2020 – Zákazníci, kteří si koupí nové zařízení řady Galaxy Note20, Galaxy S20, Galaxy Z Flip, Galaxy Tab S7 nebo Galaxy Watch3 a současně odprodají svůj použitý funkční mobilní telefon, tablet nebo chytré hodinky, získají bonus 3 500 Kč navíc k výkupní ceně produktu. Ta se odvíjí od stavu použitého zařízení a aktuální situace na trhu. Akce platí do 30. září 2020 nebo do vyprodání zásob. Více informací a kompletní pravidla naleznete na www.novysamsung.cz/.

„Po vydání modelů řady Galaxy Note20 a Galaxy Tab S7 jsme zaznamenali rekordní počet předobjednávek. Ten byl u modelu Galaxy Note20 Ultra v porovnání s loňským modelem Galaxy Note 10+ o 18 % vyšší. U tabletů Galaxy Tab S7  byl počet předobjednávek dokonce o 60 % vyšší. Abychom ještě více zpřístupnili nové modely našim zákazníkům, nabízíme možnost získat až 3 500 Kč navíc k výkupní ceně jejich použitého zařízení,“ říká Tomáš Balík ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Jak akci využít?

Nejprve je potřeba zaregistrovat použité zařízení a údaje potřebné k výkupu. Vyberete typ použitého zařízení a odpovíte na otázky, které slouží k diagnostice stavu a k ocenění. Poté se vám zobrazí finální výkupní cena, včetně bonusu.

K dokončení registrace vložte IMEI/SN číslo nového Galaxy řady Note20, S20, Z Flip, Tab S7 nebo Watch3. Dále přiložte čitelnou kopii účtenky nebo faktury nového Samsungu. Pro použité zařízení přijedeme k vám domů, stačí objednat jeho přepravu. Po přijetí použitého zařízení a jeho validaci vám spolu s výkupní cenou zašleme jednorázový bonus 3 500 Kč.

Akci můžete využít na stránkách www.novysamsung.cz/ nebo přímo v prodejnách Samsung. K  uplatnění akce je potřeba, abyste své nové zařízení pořídili u jednoho z vybraných prodejců elektroniky. Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, naleznete na stránkách www.novysamsung.cz/novy-galaxy-s-bonusem-3500-kc.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.