Skener Canon imageFORMULA DR-S130 uspokojí malé firmy i domácnosti, ale snadno se sbalí i na cesty

PRAHA, 7. září 2020 – Poptávka po výkonných kancelářských řešeních, které malým podnikům usnadní digitalizaci, stále stoupá, i vzhledem k vysokému počtu zaměstnanců pracujících z domova. Společnost Canon proto představuje nový stolní skener imageFORMULA DR-S130 se snadnou obsluhou, který vychází z úspěšného modelu imageFORMULA DR-S150. Novinka nabízí flexibilní připojení prostřednictvím USB i WiFi a uspokojí nejen malé firmy, ale i domácí kanceláře či jednotlivce, kteří chtějí pracovat odkudkoliv z cest.

„Jsme velice hrdí na řadu imageFORMULA, díky níž je skenování přístupné každému. Vzhledem k tomu, že se digitální transformace stává pro podniky po celém světě otázkou přežití, chtěli jsme nabídnout zákazníkům z řad menších firem produkt na míru, který by vyhovoval jejich potřebám, aniž bychom dělali kompromis v kvalitě konstrukce, výkonu či produktivitě,“ říká Tim Brosnihan, produktový manažer pro Evropu společnosti Canon Europe.

Podpora pro měnící se pracoviště 

Kompaktní stolní skener imageFORMULA DR-S130 zajišťuje tolik potřebnou flexibilitu díky WiFi i USB připojení či softwaru CaptureOnTouch Pro, který se může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním s jednoduchým ovládáním pomocí ikon. Skener nabízí možnost nastavit efektivní zkratky pro často používané úlohy, jako je ukládání a posílání dokumentů na různá místa, včetně cloudových služeb typu OneDrive nebo Dropbox. 

Uživatelé mají možnost přístroj aktivovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo přímo z počítačů z prostředí Windows či macOS. Soubory je poté možné automaticky naskenovat a roztřídit pomocí zónového OCR, čárového kódu a 2D kódu. To pomáhá firmám efektivně zpracovávat informace a začlenit je do stávajících pracovních procesů a systémů řízení dokumentů.  

„Nový model skeneru se díky kompaktním rozměrům dokonale hodí do malých kanceláří, ale i pro mobilní použití či v domácnostech. Firmy, které mají část nebo většinu svých zaměstnanců pracujících z domova, budou mít díky imageFORMULA DR-S130 snazší spolupráci mezi týmy a uleví jim od administrativní zátěže,“ říká Tim Brosnihan.

Vybalte a pracujte

Canon imageFORMULA DR-S130 je spolehlivým a jednoduchým řešením pro každou firmu, která nemá k dispozici vlastní IT oddělení. Zařízení je možné začít používat okamžitě poté, co jej vybalíte z krabice. Jeho pevná konstrukce zajišťuje spolehlivý a produktivní výkon při velké pracovní zátěži až 3 500 skenů za den, rychlost snímání dosahuje 60 obrazů za minutu. Pomocí funkce PUSH scan mohou uživatelé posílat naskenované soubory přímo ze zařízení do cílové složky a vyhnou se tak nutnosti směrování přes PC. To ušetří čas a další zdroje.

Plastové průkazky či embosované karty? Žádný problém
Model imageFORMULA DR-S130 je vybaven spolehlivým univerzálním podáváním pro snadné zakládání, zpracování a distribuci dokumentů. Umožní zaměstnancům i uživatelům v domácnostech skenovat různé typy dokumentů od tenkých po silné, a to včetně plastových osobních průkazů, embosovaných karet a pasů. 

Robustní podávací a separační válec usnadňují skenování smíšených dokumentů. Díky ultrazvukové detekci dvojího podání si uživatelé mohou být jisti, že dojde k naskenování opravdu všech dokumentů a žádné informace se neztratí. S pomocí režimu Active Threshold a jeho funkcí detekce barev, rozpoznání orientace textu, automatické detekce velikosti papíru a kompenzaci skosení ušetříte čas a získáte výstupy s konzistentně vysokou kvalitu.

„Kompaktní rozměry, funkce PUSH scan a více možností připojení z dělají ze skeneru imageFORMULA DR-S130 flexibilní přírůstek do jakékoli malé nebo detašované kanceláře a domácího nebo coworkingového prostoru. Ať už potřebujete naskenovat cokoli, imageFORMULA DR-S130 zajistí rychlé výsledky ve vysoké kvalitě a podle vašich potřeb. A vám tak zbyde více času na práci, která zrovna spěchá,“ uzavírá Tim Brosnihan, produktový manažer pro Evropu společnosti Canon Europe.

Klíčové specifikace

  • Vysoká rychlost barevného skenování 30 listů/60 obrazů za minutu
  • Automatický podavač pro 60 listů jedním průchodem
  • Připojení přes WiFi nebo USB
  • Velký 10,9 cm (4,3“) barevný dotykový displej a funkce PUSH scan přímého skenování 
  • Doporučené denní zatížení až 3 500 skenů za den
  • Pokročilé inteligentní zpracování pomocí OCR a rozpoznávání čárových kódů/2D kódů 
  • Odolný podávací mechanizmus pro spolehlivé podávání celé řady dokumentů, včetně pasů a občanských průkazů

O společnosti Canon Europe
Canon Europe je strategickou centrálou pro region EMEA společnosti Canon Inc., předního světového dodavatele technologií a služeb pro digitální zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává zhruba 13,5 tisíce lidí. Na celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou. Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Neustále investuje do správných oblastí a využívá příležitostí k růstu – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie. Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby tento dopad minimalizovali i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon.Canon je průkopníkem, který přispívá ke zlepšování neustále se vyvíjejícího světa zobrazovací techniky. Svými technologiemi a inovativním duchem Canon posouvá hranice možného a pomáhá tak lidem podívat se na svět z nové perspektivy. Vnášíme do života kreativitu, snímek za snímkem. Protože jen pokud se dokážeme na svět správně podívat, můžeme jej změnit k lepšímu.Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.