AMI Digital povyšuje Marešovou na ředitelku pro strategii a má nového manažera sociálních médií

Na pozici Strategy Director postoupila v agentuře AMI Digital Kateřina Marešová, která pracuje na klíčových klientech a projektech a zodpovídá za strategie a kreativní řešení v onlinu. Zároveň AMI Digital posílil o Daniela Matěnu, který nastoupil na pozici Social Media Manager. Na starost má správu a plánování inzertních kampaní na sociálních sítích. 

Kateřina Marešová povýšila na pozici Strategy Director po čtyřletém působení v AMI Digital, kde dosud jako Account Manager pracovala pro globální značky nejčastěji z oblasti consumer marketingu. Těm spravovala kampaně na čtyřech trzích – v Čechách, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Pečovala například o značky Mars, Orbit nebo Shell, se kterou loni realizovala jednu z vůbec prvních tuzemských kampaní na Tik Toku. S týmem specialistů na sociální média také zajišťuje dlouhodobou komunikaci pro Mattoni 1873 a projekt Zálohujme.  

Kateřina vystudovala obor Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Ve volném čase působí jako lektorka  v tanečním studiu. 

Daniel Matěna nastoupil do AMI Digital na pozici Social Media Manager a stará se o značky Orbit, VZP, Continental nebo iniciativu Zálohujme. Zaměřuje se na analytiku, reporting, plánování a testování nových formátů sociálních médií. Ve světě sociálních sítí se pohybuje 4 roky, před AMI Digital působil v mezinárodním herním vydavatelství 1C Entertainment, kde se specializoval na komunitní management a kompletní správu sociálních sítí a dalších komunikačních kanálů, včetně propagace. 

Dan se ve volném čase věnuje hudbě, hraje na kytaru i piano. Mezi jeho další koníčky patří basketbal, online hry a whisky. 

AMI Digital s.r.o.

AMI Digital působí na trhu od roku 2009. Tato dceřiná společnost ze skupiny AMI Communications se specializuje na komunikaci a budování značky prostřednictvím internetu a sociálních médií. Zajišťuje komplexní online komunikační kampaně, tvorbu webových stránek, správu, monitoring a analýzy sociálních sítí, SEO a poradenství v online komunikaci.