Ester Ledecká představuje další kolekci z Lidlu

Profesionální lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká představuje novou zimní kolekci oblečení společnosti Lidl. Od čtvrtka 8. října naleznou zákazníci ve všech našich prodejnách sortiment dětského oblečení, který akci odstartuje. V nabídce se objeví například lyžařské bundy či funkční spodní prádlo. Nová kolekce je zákazníkům k dispozici již nyní na lidl-shop.cz.

Společnost Lidl navazuje na úspěšnou spolupráci se slavnou českou lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou. Zákazníci se mohou těšit na zimní kolekci oblečení pro děti i dospělé. „Doufám, že i díky této kolekci se zvýší obliba zimních sportů mezi dětmi i dospělými,“ uvedla profesionální sportovkyně Ester Ledecká. 

Akční kolekce oblečení bude uváděna do prodeje postupně. Od čtvrtka 8. října zákazníci naleznou v prodejnách dětský sortiment. Následně bude k dispozici také kolekce pro dospělé. Pod značkou Crivit se v nabídce objeví lyžařské bundy, kalhoty, rukavice, ponožky, ale také fleecové mikiny, funkční trika a spodní prádlo či pletené zimní čepice. V neposlední řadě naleznou zákazníci v sortimentu také zimní obuv. 

„Těší nás, že právě Ester Ledecká, která je symbolem zimních sportů, nadále pokračuje ve spolupráci s naší společností. Našim zákazníkům chceme prostřednictvím této akce nabídnout kvalitní kompletní výbavu na zimní sporty, a to za přijatelnou cenu,“ dodává jednatel společnosti Michal Farník.  

První část nabídky pro děti je již nyní k dostání na e-shopu lidl-shop.cz

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 261 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika