Jaké jsou nejlepší outdoorové hodinky? Podívejte se, jak si vedou outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro ve srovnání s konkurencí

[Praha, 12. října 2020]: HONOR minulý týden odstartoval předobjednávky vůbec prvních outdoorových hodinek HONOR Watch GS Pro navíc s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek s perfektním zvukem HONOR Magic Earbuds jen do 18.10.2020. Hodinky od samého začátku sklízí pozitivní reakce nejen za až 25denní výdrž na 1 nabití nebo díky 14 vojenským testům extrémní odolnosti proti různým přírodním vlivům. Jak si nové outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro vedou oproti konkurenci?

C:\Users\d84171079\Desktop\honor-watch-gs-pro-facebook.jpg

Robustní design s certifikací 14 vojenských standardů

Hodinky HONOR Watch GS Pro mají robustní vzhled, sedí pevně na zápěstí, ale přitom jsou stále pohodlné. Jsou skvělým partnerem i do toho nejnáročnějšího prostředí. Prošly 14 testy vojenských standardů MIL-STD-810G, například vodotěsností do 50 metrů hloubky nebo odolností proti prachu, mlze a změnám teploty. Vodotěsnost 50 metrů zaručují i chytré hodinky Garmin Fénix 6X Solar, Xiaomi Amazfit T-Rex i Huawei Watch GT2 Pro, co se ale týče vojenské certifikace, tak konkurovat certifikaci 14 testů u HONOR Watch GS Pro může jen Xiaomi Amazfit T-Rex s certifikací na 12 testů. 

Výdrž baterie na 1 nabití

Hodinky HONOR Watch GS Pro se pyšní až 25denní  výdrže baterie na 1 nabití za běžného používání. To je momentálně nejvíc na trhu ve srovnání s konkurencí, kdy Garmin Fénix 6X Solar slibují až 21 dní, Xiaomi Amazfit T-Rex 20 dní a Huawei Watch GT2 Pro 14 dní. 

Když přijde na srovnání výdrže baterie při aktivování GPS režimu, HONOR Watch GS Pro nabízí 48 hodin nepřetržitého použivání. Jediné Garmin Fénix 6X Solar hodinky podporují až 60 hodin při režimu GPS. Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro navíc plně nabijete za méně než 2 hodiny.

HONOR Watch GS Pro GarminFénix 6X SolarXiaomiAmazfit T-RexHuaweiWatch GT2 Pro
Výdrž baterieAž 25 dníAž 21 dníAž 20 dníAž 14 dní
Výdrž baterie
při GPS
Až 48 hodinAž 60 hodinAž 20 hodin        –
C:\Users\d84171079\Desktop\HONOR Watch GS Pro Funkce.jpg

Více než 100 režimů cvičení se zaměřením na profesionální turistiku a lyžování

Oproti Xioami Amazfit T-Rex se 14 sportovními režimy podporují hodinky HONOR Watch GS Pro a Huawei Watch GT2 Pro více než 100 režimů cvičení a také nově režim lyžování. 

Vybrat si můžete z monitoringu vnitřního a venkovního běhu, chůze, jízdy na kole, horolezectví, turistiky, plavání v bazénu, plavání na volné vodě a také tréninku zdarma. Během sportovní aktivity hodinky automaticky zaznamenávají údaje o cvičení v reálném čase a poté poskytnou pokyny založené na celkovém výkonu.

Hodí se také GPS navigace zpáteční cesty. Ocení je nejen všichni dobrodruzi, vrcholoví sportovci, ale i jedinci, kteří si rádi udělají třeba jen procházku přírodou.

C:\Users\d84171079\Desktop\HONOR Watch GS Pro Comparison table.png