Bolt spustil aplikaci pro odvoz auty v Ostravě a Kladně. Novým cestujícím nabízí 60% slevy

Přepravní aplikace Bolt zpřístupnila svou platformu pro uživatele v Ostravě (15.10. v 16 hod) a Kladně (13.10.). V obou městech začala nabízet spolehlivý, dostupný a bezpečný odvoz. Vstup na ostravský a kladenský trh byl umožněn novou legislativou, která vstoupila v platnost na začátku letošního července. V obou městech bude Bolt pracovat s předem stanovenou cenou za jízdu. V rámci úvodní promo akce nabízí Bolt novým cestujícím v obou městech slevy 60 %.

“Těší nás, že můžeme naši službu nabídnout jak řidičům, tak cestujícím v Kladně a Ostravě. Rozšířit naši aplikaci do Kladna jsme se rozhodli zejména z toho důvodu, že jsme zde evidovali silnou poptávku jak ze strany partnerských řidičů, tak cestujících. Obě skupiny uživatelů aplikaci znají již z Prahy, takže rozšíření do tohoto středočeského města pro nás bylo logickým krokem,” říká Jakub Dvořák, country manažer Boltu pro Českou republiku.

“Spuštění v Ostravě předcházelo jednání se zástupci ostravského magistrátu, se kterým jsme náš plán expanze konzultovali. Trh v ostravské aglomeraci pro nás slibuje zajímavý potenciál růstu. Poptávka po mobilní přepravní platformě jak ze strany řidičů, tak cestujících je zde velká. Je překvapením, že v takto velkém a významném regionu ještě nikdo z velkých hráčů není. Těší nás, že Bolt bude první,” dodává Dvořák.

Předpokladem pro objednání jízdy je potřeba nainstalovat si z Google Play nebo App Store aplikaci Bolt. Poté, co se nový uživatel zaregistruje, může si na platformě objednat jízdu, při které ho partnerský řidič vyzvedne na předem zvoleném místě. Platba za jízdu probíhá automaticky přes aplikaci díky platební kartě, která je s ní propojená. Případně je za ní možné zaplatit v hotovosti. Cestující mohou po jízdě udělením až pěti hvězdiček ohodnotit, jak s ní byli spokojeni. Maximální počet udělených hvězdiček značí, že cestující byl s jízdou plně spokojen. Systém udělování hodnocení pomocí hvězdiček zajišťuje, že partnerským řidičem Boltu mohou být pouze ti, kteří poskytují nejlepší službu cestujícím.

Vedle toho, že Bolt pozorně dbá na kvalitu poskytované služby, je svezení s touto aplikací v porovnání s konkurencí výrazně cenově výhodnější. Díky tomu je odvoz po městě dostupnější a častěji se tak mohou svézt i lidé, kteří tuto formu přepravy po městě dříve tolik nevyužívali.

O Boltu

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější.

Bolt má více než 30 milionů uživatelů ve více než 35 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty, tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků.

Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.

Označeno tagem