realme 7 Pro je v prodeji. nejrychleji nabíjený foto smartphone na trhu je teď k mání s prodlouženou zárukou

13. října 2020, Praha — Čekání je u konce. Nejrychleji nabíjený telefon na našem trhu, realme 7 Pro, je od dnešního dne v prodeji. Model je poháněn nejrychlejší nabíjecí technologií v Evropě. realme 7 Pro přichází s 65W SuperDart nabíjením a impozantním 64Mpx hlavním fotoaparátem se senzorem Sony IMX682. Smartphone realme 7 Pro lze od dnešního dne koupit u všech oficiálních prodejních partnerů za 7990 korun.

  • realme 7 Pro, 8 GB + 128 GB, je od dnešního dne dostupné na realme.com/cz a u všech oficiálních prodejních partnerů
  • realme 7 Pro je perfektní mobil pro ty, kteří hledají skvěle vybavený telefon za rozumnou cenu, v prodeji je za 7990 korun

65W SuperDart nabíjení

realme 7 Pro – to je zážitek z bleskurychlého nabíjení prostřednictvím 65W SuperDart technologie. Není nic horšího, než čekání, než se telefon nabije. To je minulost. realme 7 Pro je nejrychleji nabíjený smartphone ve své třídě – telefon je na 13 % za pouhé 3 minuty a na 100 % baterie za 34 minut.

Fotky ve vysoké kvalitě 

realme 7 Pro se chlubí nejnovější, ultrajasnou Quad sestavou fotoaparátů, která zahrnuje 64Mpx hlavní fotoaparát s kvalitním senzorem Sony, 8Mpx 119stupňový ultraširokoúhlý objektiv, makroobjektiv a portrétní objektiv B&W. Hlavní sestavu doplňuje řada dalších špičkových funkcí, které ocení všichni, co od svého smartphonu očekávají i nadstandardní fotografie. Kromě toho je součástí modelu i přední fotoaparát s rozlišením 32 Mpx. realme 7 Pro je ideální volbou pro ty, kteří potřebují kvalitní telefon se super fotoaparátem.

Vysoký výkon, Super AMOLED displej

realme 7 Pro slibuje vysoký výkon díky procesoru Snapdragon 720G. 6.4“ FullHD+ displej se může pochlubit technologií Super AMOLED. Čtečka otisků prstů je umístěná přímo v displeji. Také realme 7 Pro dostane příští měsíc aktualizaci s dostupnou novou verzí nadstavby uživatelského prostředí UI 2.0, která je založená na nejnovějším Androidu 11.

realme nastavuje trendy

Pokud jde o kvalitu a spolehlivost, realme zvyšuje laťku. realme 7 Pro je prvním mobilním telefonem vůbec, který prošel ověřením spolehlivosti smartphonů TÜV Rheinland. Ten obsahuje 22 hlavních a 38 menších testů zahrnujících mnoho běžných scénářů používání: denní používání, spolehlivost komponentů a používání v extrémním prostředí.

Záruka kvality

Při nákupu realme 7 Pro se uživatelům dostane nejen nejvyšší kvality, ale také nejlepších služeb. Všichni realme 7 Pro majitelé budou mít tříletou záruční lhůtu – o rok delší než všechny ostatní mainstreamové značky smartphonů na trhu.

Značka realme byla vždy odhodlána poskytovat ty nejlepší standardy. Pro ty, kteří hledají další jistotu, realme dále prodlužuje bezplatný nárok na výměnu z 1 měsíce na 2 měsíce, což je o 1 měsíc déle než u jiných značek smartphonů. 

Dostupnost realme 7 Pro

Model realme 7 Pro je od 13. října dostupný na realme.com/cz a u všech oficiálních prodejních partnerů. V efektním zrcadlovém provedení je dostupný ve dvou barevných variantách Mirror Silver a Mirror Blue za 7990 Kč.

– – –

O značce realme

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Značka byla oficiálně založena 4. května 2018. Jejím zakladatelem je Sky Li, společně s partou mladých lidí s bohatými zkušenostmi v odvětví výroby smartphonů. realme se u svých produktů zavazuje nabízet vysoký výkon, stylový design, praktické služby a neustále prozkoumávat všechny možnosti a novinky v oblasti moderních technologií. Podle studie Counterpoint patří realme i nadále mezi top 7 značek mobilních telefonů. Její registrovaní uživatelé nyní dosáhli počtu 40 milionů, což z realme činí nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě.