Rozvoj obchodu Slavia pojišťovny povede Zbyněk Veselý

Praha, 15. října 2020 – Slavia pojišťovna se rozrůstá o novou pozici Ředitele strategického rozvoje obchodu. Nově vytvořený post zastává Zbyněk Veselý (53). Jeho hlavním posláním je koordinovat společné aktivity marketingové a obchodní divize a rozvíjet tak obchodní potenciál Slavia pojišťovny.

Do Slavia pojišťovny přichází po mnohaletých zkušenostech v oboru, již v roce 1994 startoval svou kariéru jako pojišťovací poradce a o rok později v roli manažera týmu poradců pro finanční plánování v životní pojišťovně Nationale Nederlanden. V dalších letech působil na mnoha významných pozicích v tuzemském pojišťovnictví, například jako generální ředitel Komerční pojišťovny, člen představenstva a obchodní ředitel Allianz pojišťovny, místopředseda představenstva a obchodní ředitel UNIQA pojišťovny či NN pojišťovny. Jeho posledním působištěm pak byla AXA pojišťovna, kde zastával post poradce představenstva.

„Věřím, že se nám společně se Slavia pojišťovnou bude dařit dále rozvíjet její dobré jméno a zákaznickou spokojenost. Koordinace společných aktivit marketingového a obchodního oddělení je důležitým aspektem pro úspěšnost celé společnosti, je mi tedy ctí zastávat právě tuto pozici,“ uvedl Zbyněk Veselý.

O společnosti Slavia pojišťovna:

Slavia pojišťovna staví na dlouholetých zkušenostech, sahajících až do roku 1868. Stabilita a tradice umožnily Slavia pojišťovně stát se silnou společností, která je současně schopna flexibilně reagovat na nové trendy. Široké spektrum jejích pojistných produktů a služeb využívají soukromé osoby i podnikatelé. V případě soukromých osob se jedná zejména o pojištění majetku a odpovědnosti nebo cestovní a úrazové pojištění. Slavia pojišťovna se dlouhodobě zaměřuje na zodpovědné řidiče, kterým v rámci autopojištění dokáže nabídnout mnohá zvýhodnění. Zároveň patří mezi lídry trhu v oblasti pojištění cizinců. Firmám nabízí např. pojištění odpovědnosti, aut a přepravy nebo majetková a technická pojištění. Mezi spokojené zákazníky Slavia pojišťovny patří také obce a města. Speciální servis poskytuje personálním agenturám a cestovním kancelářím.