Xiaomi uvádí na český trh Mi 10T Series

[Praha, 15. října 2020] – Globální technologický lídr, značka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost Witty Trade s.r.o, dnes oznámila uvedení trojice modelů chytrých telefonů, které odkryjí možnosti vaší kreativity. Nejvyšší model série Mi 10T Pro posouvá svými ohromujícími specifikacemi možnosti kreativity a objevování o úroveň výše. Model Mi 10T nezůstává pozadu a přináší špičkový zážitek pro každého. Třetím představeným modelem je Mi 10T Lite, výkonný společník s podporou 5G. 

Mi 10T Pro a Mi 10T: Kreativita a nová úroveň práce s telefonem

Nová éra ultra vysokého rozlišení. Xiaomi přepisuje pravidla této kategorie

Nelze popřít, že Xiaomi sehrálo důležitou roli v oblasti 108Mpx fotoaparátů – počínaje světově prvním 108Mpx fotoaparátem u smartphonu, až po zavedení nepřeberného množství inovací ve zpracování fotografie v uplynulém roce. Mi 10T Pro pokračuje v této tradici a nabízí ultra vysoké rozlišení s optickou stabilizací a podporou 8K videa. Mi 10T nabízí výkonný hlavní fotoaparát s rozlišením 64 Mpx. Tím to ale nekončí!  Oba modely nabízejí celkem tři fotoaparáty, včetně 13 Mpx ultra širokoúhlého fotoaparátu a 5 Mpx makro fotoaparátu. Žádný důležitý okamžik vám tak již neunikne. Se selfie kamerou s rozlišením 20 Mpx budete vypadat na svých fotografiích vždy skvěle. 

Modely Mi 10T Pro a Mi 10T dále vylepšují stávající technologie a chlubí se novými dynamickými softwarovými funkcemi. Díky šesti samostatným režimům dlouhé expozice může být umělcem kdokoliv. Režim Moving Crowd zaostří a rozmaže dynamické prostředí, funkce Star Trail umí vytvořit efekt hvězdných galaxií na noční obloze, Photo Clones zachytí čtyři osoby v jediném záběru. Funkce Timed Burst umožňuje snímat sekvenčně a snímky pak převádět na video. 

Budoucnost plynulého obrazu s technologií AdaptiveSync TrueColor 

Obě novinky jsou vybaveny jedním z nejlepších plochých displejů dnešní doby. Tento displej má výbornou obnovovací frekvenci 144 Hz a funkci AdaptiveSync, která automaticky koreluje se snímkovou frekvencí obsahu. Nový displej se automaticky umí přizpůsobit požadované frekvenci, což zaručuje plynulý zážitek a optimální využití baterie. 

Díky barevné škále P3 a TrueColor nabízí displej extrémně široké rozmezí a přesné barvy. Funkce Reading Mode 3.0, simuluje strukturu papíru a chrání vaše oči při čtení, zatímco Sunlight Display 3.0 automaticky zvyšuje kontrast a upravuje dynamickou sytost barev při práci s telefonem ve venkovním prostředí. 

Popusťte uzdu své kreativitě a hrajte na maximum s procesorem Snapdragon™ 865 

Smartphony Mi 10T Pro a Mi 10T dostaly do vínku vlajkovou loď mezi procesory: Snapdragon™ 865 od Qualcomm®. Díky tomu nabízejí extrémní výdrž, výkon a 5G konektivitu.

Díky vysokokapacitní 5000mAh baterii budete mít „šťávu“ celý den

Mi 10T Pro a Mi 10T se mohou pochlubit jednou z největších baterií vlajkových lodí od Xiaomi: kapacitou 5000 mAh, která vám zaručí plynulý chod. 

Model Mi 10T Pro přichází na český trh s cenovkou 14 999 Kč ve variantě  8 +128 GB a za 15 999 Kč ve verzi 8 + 256 GB. 

Cena modelu Mi 10T ve verzi 6 + 128 GB startuje na 12 999 Kč a s paměťovou verzí 8 + 128 GB na 13 999 Kč. 

Oba modely budou dostupné od 30. 10. 2020.

V předprodeji dárek zdarma

Nedočkavé fanoušky značky potěší speciální předprodejní akce, která potrvá od 16. do 29. října. Ke každé předobjednávce modelu Mi 10T Pro dostane zákazník zdarma robotický vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential v hodnotě 5 990 Kč. Tato akce platí pouze k modelu Mi 10T Pro a pouze pro předprodej. 

Mi 10T Lite: výkonný 5G smartphone bez kompromisů

Jako třetí doplňuje sérii model Mi 10T Lite, který nabízí čtyřnásobný fotoaparát v popředí s 64Mpx kamerou. Za ní sekundují 8Mpx širokoúhlý fotoaparát, 2Mpx makro kamera a 2Mpx hloubkový senzor. Sérii fotoaparátů doplňuje 16Mpx selfie kamera. 

Vychutnejte si plynulý obraz s 120Hz

Díky působivé obnovovací frekvenci se displej Mi 10T Lite dokáže přizpůsobit typu sledovaného obsahu. Ať už sledujete své oblíbené televizní seriály, streamujete nebo hrajete mobilní hry. Mi 10T Lite nabídne optimální zážitek ze sledování a dokáže s vámi držet krok.

Vyzkoušejte sílu procesoru SnapdragonTM 750G a baterii 4820 mAh

Model Mi 10T Lite přichází jako první s procesorem SnapdragonTM 750G s podporou 5G, který nabízí bezkonkurenční výkon. Tím se tak stává síť 5G dostupná pro každého. Vysokokapacitní baterie o velikosti 4820 mAh dokáže udržet přístroj aktivní po celý den. V případě potřeby je pak na místě 33W rychlé nabíjení, které případnou energii rychle dodá. 

Model Mi 10T Lite přichází na český trh s cenovkou 7 999 Kč s paměťovou verzí 6 + 64 GB a za 8 999 Kč ve verzi 6+128 GB. Dostupný bude také od 30. 10. 2020.

Speciální akce pro nové kupující – OPRAVA DISPLEJE ZDARMA

Při koupi modelů z nové série Mi 10T Pro a Mi 10T má zákazník ještě na navíc možnost využít jednu opravu displeje zdarma, a to do 6 měsíců od jeho nákupu. Platnost akce je od 16. 10. 2020 do 16. 1. 2022. 

O XIAOMI 

Xiaomi je nejrychleji expandující značka elektroniky a smartphonů. Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně od září 2017. Jedním ze dvou oficiálních distributorů značky Xiaomi je pro Českou republiku společnost Witty Trade s.r.o., která disponuje oficiální licencí pro distribuci produktů. Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena/výkon, roste v ČR raketovým tempem. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Více informací: https://www.xiaomi-czech.cz/.