Žijte naplno. S vysokým rozlišením a velkokapacitní baterií je Huawei P smart 2021 jasnou volbou

Společnost Huawei oficiálně představuje nejnovější chytrý smartphone P smart 2021. Telefon byl vyvinutý tak, aby vyhověl různorodým potřebám zejména mladých uživatelů. Ti ocení moderní design v kombinaci s řadou užitečných inovací, které společně s atraktivní cenou dělají z Huawei P smart 2021 jasnou volbu.

Nový smartphone od Huawei je vybavený 6,67palcovým displejem s Full HD rozlišením, což nabízí prvotřídní zážitek ze sledování bez hranic. Dlouhá výdrž baterie a propracovaný čtyřnásobný fotoaparát umožňují uživatelům zachytit každý okamžik života v plné kvalitě.

C:\Users\g00453964\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\g00453964\imagefiles\originalImgfiles\7E4A1C2F-F71B-4D71-B19A-E2164530ABB1.png

Blyštivý zevnějšek a dlouhá výdrž

Sledování videí a hraní her pohltí uživatele díky velkému displeji s rozlišením 2400 x 1080 px. Aby se maximalizovala péče o oči, poskytuje displej efektivní filtrování modrého světla prostřednictvím režimu Eye Comfort s certifikací TÜV Rheinland. S bočním čidlem na otisk prstu lze odemknout telefon mnohem rychleji a bezpečněji.

V dnešní době lidé zdaleka nepoužívají své telefony jen pro hovory a zprávy, ale mnohem více na zábavu a práci. Proto přijde víc než vhod funkce SuperCharge o výkonu 22,5 W, která umožňuje rychlé nabíjení smartphonu a pokračování v činnosti, ať už je to cokoliv. Po pouhých deseti minutách nabíjení je smartphone připravený fungovat další dvě hodiny.

Huawei P smart 2021 se umí nejen rychle nabít, ale může se pochlubit také dlouhou a stabilní výdrží. Díky vysokokapacitní baterii o velikosti 5000 mAh vydrží nový smartphone fungovat na jedno nabití až tři dny v kuse, takže věčné starosti o nabíječku můžou jít stranou.

Popusťte uzdu své kreativitě se čtyřmi fotoaparáty

Nový smartphone od Huawei zároveň pokračuje v tradici kvalitních fotek. Zadní fotoaparát umožňuje pořizovat snímky ve vysokém rozlišení díky 48 Mpx hlavnímu objektivu, půlpalcový senzor umožní eliminaci šumů a lepší kvalitu obrazu. Ta je zajištěna i při nočním fotografování, s pomocí redukce šumu lze pořizovat jasné fotky s méně šumu i v extrémně tmavém prostředí.

Huawei P smart 2021 dále obsahuje 8 Mpx selfie kameru, která umožňuje uživatelům snadno pořizovat fotografie a rovnou je připravit ke sdílení. Telefon je vybaven také 120° širokoúhlým objektivem na rozšíření zorného pole – skupinové selfie už tak nebude problém, stejně jako snímky kouzelných krajin na cestách.

Foťte bez starostí s obrovským úložištěm

Smartphone P smart 2021 je vybaven 128 GB interním úložištěm, které potěší zejména mladé uživatele, pro které je život na sociálních sítích denní rutinou. A kdo chce ještě víc, může využít rozšíření úložiště až o 512 GB pomocí externí paměťové karty. Telefon je poháněný osmijádrovou čipovou sadou a běží na nejnovější verzi EMUI 10.1, čímž poskytuje uživatelsky snadno ovladatelné možnosti. Funkce MeeTime umožňuje uskutečňovat videohovory v HD rozlišení 720 px mezi zařízeními Huawei.

V telefonu Huawei P smart 2021 je předinstalovaný virtuální obchod AppGallery, oficiální distribuční platforma aplikací pro zařízení Huawei, která obsahuje nepřeberné množství populárních aplikací. Ty jsou rozděleny do 18 kategorií – od zábavy přes vzdělání až po podnikání. K usnadnění vyhledávání obsahu a snazší stahování aplikací slouží funkce Petal Search, která je jedním ze tří způsobů, jak mohou uživatelé Huawei vedle aplikací AppGallery a Phone Clone vyhledávat a stahovat aplikace do svých zařízení.

Huawei P smart 2021 je k dostání ve třech barevných provedeních (tmavě zeleném, zlatavém a černém) za 5 499 Kč u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.