Ito Masahiro a Akira Yamaoka oživují noční můry ve zbrusu nové halloweenském eventu World of Tanks: Mirny-13

Hráči budou společně bojovat s obludnými tanky a hrát podle zvláštních pravidel při odkrývání „Mirny-13“  

23. října, 2020 — Mezi 26. říjnem a 9. listopadem se uskuteční tradiční halloweenská akce. Tvůrci World of Tanks jsou nadšeni, že můžou pozvat tankisty na největší halloweenskou událost ve své 10leté historii! Ve spolupráci s Masahirem Item, uměleckým ředitelem a designérem Mon-ster v 

univerzu Silent Hill a Akirou Yamaokou, hvězdným skladatelem stojícím za stejnou děsivou sérií – World of Tanks nabídnou opravdu originální halloweenský zážitek.

Ve zcela nové akci PVE coop se hráči musí spojit, aby zachránili svět a odhalili tajemství města Mirny-13. Pomocí týmové práce a taktické spolupráce budou muset překonat nástrahy skutečně temných sil.

„Inspirováni představivostí Ito-sana a Yamaoka-sana – nechali jsme náš tým běhat divoce ve strašidelné sezóně a jedinečnou coop mechanikou; tento PVE event rozhodně nebude jako ty předchozí, “říká Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks. „Ale pozor, ti, kdo to budou chtít dát sami, tak učiní na vlastní nebezpečí. Týmová práce je pro tento Halloween klíčová a je to jediný způsob, jak porazit strašlivé nepřátele. “ 

Hráči budou procházeni čtyřmi měnícími se světy v Četách po pěti, jež budou v halloweenském módu jezdit ve speciálně upravených tancích IX. úrovně a odemknou příběh Mirny-13 v průběhu hraní.

„Práce na letošní halloweenské akci pro World of Tanks byla velmi zajímavá a obohacující zkušenost,“ říká Masahiro Ito. „Kombinace vášnivých umělců ve Wargamingu a naše společná vize jedinečné a děsivé události to všechno umožnila. Moje předchozí díla jsou známá svou znepokojivou atmosférou, mrazivými příběhy a děsivými zvířaty, takže hráči World of Tanks jsou snad připraveni všechny tyto Halloween zažít! “ 

Během celé akce budou mít tankisté přístup k jedinečnému obsahu, přičemž budou mít do hlavní hry speciální členy posádky, 3D styly a kamufláže a také hromady zkušeností a kreditů. Budou dokonce moci získat 3D skiny navržené samotným Masahiro Ito a zároveň si užít strašidelnou ambientní stopu pro hangár halloweenského eventu vytvořený Akirou Yamaokou! 

###  

O hře World of Tanks

World of Tanks je první týmová, masivně multiplayerová online akční hra věnovaná válce v opancéřovaných tancích. Vrhněte se do epických tankových bitev druhé světové války s hráči z celého světa. Váš arzenál zahrnuje více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí, pečlivě navržených s historickou přesností.

Oficiální web: