Halloween přináší hororové tituly v balení všech headsetů HTC Vive

Populární tituly Arizona Sunshine, Five Nights at Freddy`s VR a Paranormal Activity: The Lost Soul spolu se 2 měsíci VIVEPORT Infinity zdarma získá každý, kdo headset pořídí do 1. listopadu.

Neexistuje médium, které by hororové zážitky zprostředkovalo tak, jako virtuální realita. I proto společnost HTC pro nové zákazníky přichystala dárek v podobě hororových titulů v balení. Ti se tak mohou těšit na nejděsivější Halloween, který zažili. Nejmodernější headsety s přesným sledováním pohybu je obklopí světem těch nejoblíbenějších VR her, při kterých tuhne krev v žilách. Příslušný kód k získání předplatného i přibalených titulů naleznou fanoušci v balení nového headsetu od úterý 27. října až do soboty 1. listopadu.

Na příjemný bonus se mohou těšit i stávající uživatelé platformy VIVEPORT bez ohledu na to, jaký headset vlastní. Na ně čeká děsivá adventura The Walking Dead: Saints & Sinners, která se řadí mezi nejlepší VR tituly roku 2019. Stačí, aby měli aktivní, nebo do 3. listopadu aktivovali roční předplatné služby Infinity a hru nainstalovali. Pak už navždy zůstane v jejich knihovně.

Strach ve čtyřech podobách

Arizona Sunshine

Zombie střílečka od základů navržená pro VR, to je hit studia Vertigo Games. Volný pohyb a důraz na špičkové zpracování prostředí jsou tím, co titul Arizona Sunshine proměnilo v základní kámen každé nadšenecké VR kolekce. Nabízí příběhovou část pro jednoho hráče, ale nechybí ani možnost kooperativní hry proti hordám nemrtvých útočníků.

Fice Nights at Freddy`s VR: Help Wanted

Jedna z nejznámějších nezávislých hororových her dorazila i na VR. Hráčům poskytne možnost, nahlédnout do universa plného zabijáckých animatroniků tak, jako nikdy předtím. Čekají je úrovně z klasických her i nové mini-hry a úžasné množství dalšího obsahu. Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted pohltí každého svou děsivou atmosférou.

Paranormal Activity: The Lost Soul

Titul založený na populární filmové sérii Paranormal Activity připraví pokaždé, když se jej hráč odváží spustit, nový zážitek. Při procházení opuštěného domu v poklidném sousedství brzy zjistí, že není sám. V průběhu odhalování děsivých událostí, které se v domě udály, tak bude mít plné ruce práce, aby unikl hrůzám, které ho v Paranormal Activity: The Lost Soul budou pronásledovat.

The Walking Dead: Saints & Sinners

Titul The Walking Dead: Saints & Sinners vezme hráče do New Orleans zaplaveného chodci i živými protivníky z válčících frakcí. K přežití bude třeba prohledat skrýše a zákoutí města, objevovat tajemství, vytvářet zbraně a mezi odrážením hord nemrtvých sbírat artefakty. To vše jej dovede k odhalení záhady kolem NOLA, kvůli které bude muset učinit rozhodnutí s děsivými následky.

O systému virtuální reality HTC Vive™

HTC Vive je první komplexní systém virtuální reality který je od základu designován pro virtuální realitu v pokojovém měřítku (room-scale VR). Vive přináší, díky nastavitelnému headsetu, dvěma bezdrátovým ovladačům s HD haptickou odezvou a preciznímu snímáním pohybu v rozsahu 360°, ohromující vizuální zážitek a možnost přirozené interakce s virtuálním prostředím. Zároveň systém umožňuje bezdrátové spojení s mobilním telefonem a přenos jeho nejdůležitějších funkcí do virtuální reality, stejně jako propojení s reálným světem pomocí vestavěné kamery. Tyto technologie praktickým způsobem zvyšují bezpečnost a umožňují bezstarostné ponoření do virtuální reality, díky kterému vás virtuální světy zprostředkované systémem HTC Vive pohltí vizuálně, fyzicky i emocionálně. Více informací na www.htcvive.com.