Hlasujte pro nejlepší inovativní nápad v Red Bull Basement 2020. HONOR navíc přidá divokou kartu a globální livestream o novém uživatelském prostředí HMS už 29. 10.

 [Praha, 27. října 2020] – Red Bull Basement běží na plné obrátky. 25. října se uzavřely přihlášky a od 26. října odstartovalo hlasování. Podpořte vysokoškolské talenty a hlasujte pro svého favorita. HONOR navíc přidá divokou kartu z nápadů, které zahrnují nové uživatelské prostředí HMS (Huawei Mobile Services). Odměny, o kterým by se mohlo start-upům zdát, čekají na týmy už v lokálním kole. Navíc 29. října HONOR odvysílá globální livestream „Ask Me Anything“. Zajímá vás vše kolem nového systému HMS? Zeptejte se na cokoliv.

C:\Users\d84171079\Downloads\PR_1376x984_RedbullBasement_Voting.jpg

Dejte hlas těm nejlepším nápadům. Pozor! Hlasování běží jen do 29. 10. 2020

Hlasujte pro nejlepší inovativní nápad vysokoškolských studentů. I v letošním Red Bull Basement 2020 nebude o inspirativní projekty nouze. Už vítězové národního kola získají takové odměny, o kterým by se mohlo start-upům zdát. Dejte křídla novým nápadům. 

Víc o projektu a hlasování na:

https://www.redbull.com/cz-cs/red-bull-basement-2020-kick-off

Divoká karta HONOR

HONOR do 29.10. vybírá ze všech přihlášek do soutěže z celého světa jeden „TÝM HONOR“, který se zúčastní finále Red Bull Basement 2020 jako divoká karta. Chcete podpořit svůj tým? 

Jak na to?

1. Nasdílejte svůj přihlášený Red Bull Basement projekt na Facebook a označte @honorglobal s hashtagem #TeamHONOR

2. Odstartujte svoji hlasovací kampaň. Veřejné hlasování na redbullbasement.com + počet “Likes” na vašem facebookovém postu pomůže porotě udělit divokou kartu Red Bull Basement. HONOR @honorglobal nasdílí vybrané nápady pro větší šanci na divokou kartu. Finální #TeamHONOR bude vyhlášen 2. listopadu v 10.00 hodin.

C:\Users\d84171079\Desktop\openpublicdocument.jpg

Globální livestream Ask Me Anything: Zeptejte se na cokoli kolem HMS (Huawei Mobile Services)

Zajímá vás cokoli k novému uživatelskému rozhraní HMS (Huawei Mobile Services)? Zeptejte se na cokoli. Otázky můžete psát již nyní na HONOR Klubu:

https://community.hihonor.com/cz/topic/18283/detail.htm

Možnost klást dotazy bude samozřejmě i během živého vysílání, které poběží na YouTube už 29. října od 18.00. Chcete vědět více o novinkách, budoucnosti, plánech. Dívejte se:

HMS (Huawei Mobile Service) je platforma otevřená pro spolupráci, kde společnost Huawei poskytuje plně dostupné softwarové, hardwarové a cloudové funkce, které umožňují partnerům a vývojářům z celého světa inovovat a překonávat výzvy budoucnosti. Ekosystém HMS byl budován a vyvíjen po řadu let. V současnosti má Huawei více než 1,8 milionu registrovaných vývojářů po celém světě, počet aplikací propojených s HMS Core dosáhl 96 000 a počet globálních vysoce kvalitních aplikací v AppGallery vyskočil na 73 000. 

HMS Core nabízí bohatou škálu otevřených zařízení a cloudových funkcí, které usnadňují efektivní vývoj, rychlý růst a flexibilní monetizaci. To umožňuje globálním vývojářům usilovat o průkopnické inovace, posouvat uživatelské prostředí na vyšší úroveň a široko zpřístupňovat prémiový obsah a služby.

HUAWEI AppGallery, oficiální distribuční platforma aplikací HUAWEI, je prvním celosvětovým obchodem s aplikacemi, který implementuje systém ověřování identity vývojáře. Je také vybaven čtyřvrstvým detekčním systémem zajišťujícím zabezpečení aplikací a využívá proprietární algoritmy umožňující užitečná doporučení obsahu. Uživatelé si tak mohou stahovat aplikace bez obav.

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/ 

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK 

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube 

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk