Odměňte sebe nebo své blízké a užijte si Vánoce s poslední letošní sběratelskou kampaní od Alberta

Ať již sháníte dárky pod stromeček nebo jen chcete potěšit sebe či své blízké, jistě vás zaujme kampaň v obchodech Albert. Nabízí kvalitní nože značky Tefal a stavebnice Lego. Za nasbírané body z nákupu mohou zákazníci získat slevu například na kuchyňské nože, brousek nebo speciální vidličku. Pro děti pak můžou vybírat z minisáčků Lego nebo nově v letošním roce i z velkých stavebnic. Vánoční kampaň potrvá do 29. prosince. 

Zábava s Legem na dlouhé zimní večery

Již tradiční vánoční kampaní potěšíme především malé zákazníky, kteří si mohou rozšířit svou sbírku o 10 nových minisáčků se stavebnicemi Lego a 4 velké stavebnice. „Ve věrnostních kampaních se snažíme přinášet zákazníkům inspiraci a příležitosti k trávení volného času v domácím prostředí. Tyto stavebnice jsou ideální k zabavení dětí a rozvoj jejich tvořivosti,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert a doplňuje: „Tím, že jdou navíc všechny stavebnice kombinovat, mohou si děti vytvářet vlastní originální modely a rozvíjet tak svou fantazii.“

Se správnými noži jde příprava pokrmů sama

Vedle sbírky stavebnic Lego si mohou zákazníci rozšířit i kuchyňské vybavení o kvalitní nože Tefal Heritage, díky nimž je zpracování masa, ryb či jiných, nejen vánočních pokrmů, kulinářský zážitek. „Chceme, aby zákazníci zdravěji a lépe jedli. S tím se pojí i kvalitní nádobí, díky kterému si jednoduše připraví jakýkoliv pokrm a zároveň je vaření bude bavit,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert. 

Průběh kampaně

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. V této kampani sbírají celkem deset bodů, z toho dává dva body Albert jako dárek. Zákazníkům tedy stačí dosbírat jenom osm bodů. Ty pak promění v libovolném obchodě Albert za nabídku ministavebnic Lego se slevou až 79 procent a velkých stavebnic se slevou až 60 procent nebo za nabídku nožů značky Tefal se slevou až 66 procent. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 4. listopadu a potrvá minimálně do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob. 

Více informací a přehled produktů najdou zákazníci v letácích a obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/lego a www.albert.cz/tefal

O Albertu

  • Obchody Albert působí na českém trhu více než 29 let. První obchod, supermarket v Česku pod názvem Mana 6. června 1991 v Jihlavě.
  • Síť prodejen Albert má více než 300 obchodů po celé České republice, hypermarkety a supermarkety Albert najdou zákazníci v každém kraji.
  • Albert patří mezi největší soukromé zaměstnavatele v Česku, o zákazníky se denně stará téměř 17 000 zaměstnanců.
  • Činnost obchodů Albert oceňují i odborníci. V roce 2019 získala společnost Albert cenu Odpovědný zahraniční investor, kterou uděluje vláda za aktivitu v oblasti společenské odpovědnosti, zlepšování životního prostředí a podporu regionů a dobrovolnictví.
  • Prodejna Albert z olomouckého NC Olympia se stala vítězem mezi hypermarkety v prestižní soutěži Diamantová liga kvality 2019, která vybírá nejkvalitnější prodejny v České republice. Tato výhra navazuje na prvenství v roce 2018, které získal hypermarket v nákupním centru na Chodově.
  • Albert získal již čtyřikrát Národní cenu kvality ČR a jako první tuzemská firma se v roce 2016 dostal do finále evropské úrovně soutěže. 
  • Albert neustále pracuje na modernizaci prodejen a zkvalitňování služeb. Od roku 2017 prošla rekonstrukcí a modernizací již polovina prodejen Albert v Česku.  
  • V roce 2009 vznikl Nadační fond Albert za účelem podpory zdravého životního stylu dětí i jejich rodičů a podpory vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. 
  • V obchodech Albert mohou zákazníci využít program 100% garance kvality, který se vztahuje na téměř celý sortiment potravin, kosmetiku, drogerii i například na krmivo pro zvířata.