Kromě studentů podpoří Vodafone také učitele. Nabídne jim výhodný neomezený mobilní tarif a pevné připojení na tři měsíce zdarma

10. listopadu 2020 – Učitelé mohou u Vodafonu získat balíček internetového připojení za zvýhodněných podmínek. Za cenu 599 korun získají tarif Vodafone Neomezený a k tomu pevné připojení na 3 měsíce zcela zdarma. Nabídkou pro učitele Vodafone doplňuje svou dosavadní podporu on-line vzdělávání: neomezený studentský tarif za 599 Kč a zdarma pevné připojení na půl roku pro více než 800 rodin, které si internet pro on-line výuku nemohou dovolit. 

Vodafone dlouhodobě podporuje on-line vzdělávání. V září proto přišel s vylepšeným tarifem pro studenty  #jetovtobě Neomezený, kdy jim za 599 korun nabízí neomezené volání, SMS i data, která jsou pro ně v současné době extrémně důležitá. A vzhledem k tomu, že on-line výuka bude v nějaké formě aktuální i do budoucna, rozhodl se nedávno svou původně omezenou nabídku prodloužit natrvalo. Navíc myslí i na rodiny, které svým dětem on-line výuku dlouhodobě zajistit nemohou. Více než osmi stovkám z nich proto poskytne pevné internetové připojení na půl roku zdarma

Nyní se rozhodl podpořit i učitele, na kterých on-line výuka stojí. Jsou to oni, kdo se musí v této náročné době vypořádat s adaptací obsahu na nové podmínky, ale především s dlouhodobě změněnou formou výuky, která je organizačně, ale i psychicky velmi náročná. A navíc od nich vyžaduje technickou připravenost, ke které patří především kvalitní internetové připojení. S ním totiž výuka celých tříd stojí a padá. 

„Sledujeme, jak se mění požadavky našich zákazníků v této náročné koronavirové době a vycházíme jim podle aktuální situace vstříc. Studenty ve vzdělávání podporujeme dlouhodobě, ale zdá se nám, že se obecně trochu zapomíná na učitele. Také oni se musí vypořádat s novým způsobem výuky a jsou to především oni, kdo potřebuje opravdu kvalitní připojení k internetu a být flexibilní.  Proto jim přinášíme neomezený mobilní tarif společně s pevným připojením zdarma, se kterými mohou vyučovat spolehlivě a prakticky odkudkoliv,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Jde o kombinovaný balíček: tarif Vodafone neomezený za cenu 599 korun měsíčně, který obsahuje neomezené volání, neomezené SMS i neomezený objem přenesených dat s rychlostí až 10 Mb/s. K tomu pak učitel získá pevné připojení na 3 měsíce zcela zdarma. 

Velmi oceňuji, že Vodafone myslí nejen na žáky, ale rovněž na učitele, kteří se věnují on-line výuce,“ říká Radek Sárközi, prezident spolku Pedagogická komora. „Určitě přivítají pevné připojení k internetu zdarma a využijí neomezený objem dat, SMS i volání,“ dodává. Učitel, který bude chtít nabídku využít, potvrdí při objednání tarifu skutečnost, že je učitelem. Tarif tak budou moci využít úplně všichni učitelé. 

Nabídka pro učitele bude platná od čtvrtka 12. listopadu do konce letošního roku a dostupná bude pouze v on-line nabídce. Další informace budou od té doby k dispozici na webu vodafone.cz/ucitel.

Speciální nabídky a podpora pro všechny

Vodafone už od jara průběžně přizpůsobuje nabídku novým potřebám svých zákazníků a během podzimu svou podporu ještě zintenzivnil. Soustředí se přitom na segmenty, které ji nejvíce potřebují, což jsou děti a studenti a také senioři. Nejvíce zasaženým rodinám, které si internet pro zajištění on-line výuky nemohou dovolit, poskytuje 500 modemů pro pevné internetové připojení a kontektivitu na půl roku zdarma a dalších více než 300 ve spolupráci se společností CETIN. Důležité je ale vyjít vstříc všem zákazníkům, neboť všichni mají vzhledem k pandemii složitější podmínky. Studenty proto podpořil speciálním studentským tarifem #jetovtobě Neomezený s neomezenými daty, nyní přidává speciální tarif pro učitele, který kombinuje mobilní a pevné připojení. 

Vzdělání podporuje i řadou individuálních řešení pro školy a města, která jsou zřizovateli škol, kdy jim poskytuje datovou konektivitu za speciálních cenových podmínek. Data Vodafone přidal do speciálních tarifů pro zdravotně postižené zákazníky. Seniorům využívajícím tarif 60+ přidal do konce ledna neomezené minuty. Seniory také podpoří v rámci listopadové firemní sbírky Giving Tuesday, do které se mohou zapojit i zákazníci, kteří v prodejnách Vodafone mohou věnovat svůj starý funkční chytrý telefon. Vodafone přidá konektivitu a další chytrá zařízení, ta poskytne osamělým seniorům a naučí je s nimi pracovat. Do podpory těchto segmentů tak Vodafone investuje více než 6 milionů korun. 

O Vodafone Czech Republic

Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než 3,9 milionu zákazníků. Od roku 2007 přináší komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje přes 1,5 milionu firemních SIM karet. Po integraci UPC Česká republika v červenci 2019 se Vodafone rozrostl o 1,5 milionu domácností připojených k síti nové generace, která poskytuje více než půl milionu zákazníků služby vysokorychlostního pevného internetu, půl milionu zákazníků kabelovou televizi a dvě stě tisícům uživatelů pevné telefonní služby. Vodafone už několikrát dostal ocenění Best in Test za kvalitu hlasových služeb a datových přenosů na základě testů provedených společností umlaut (dříve P3). Aktuálně pokrývá jeho mobilní síť LTE přes 99 % populace ČR. Zároveň Vodafone nabízí pevné připojení k internetu, a to 99 % českých domácností. Kromě toho na podzim 2017 pokryl Českou republiku speciální sítí úzkopásmového internetu věcí NB-IoT a v prosinci téhož roku spustil komerční provoz. Vodafone se řídí dlouhodobou strategií udržitelného podnikání, hlásí se ke globálním Cílům udržitelného rozvoje (SDGs) a prostřednictvím technologií mění budoucnost k lepšímu. Vodafone chce dál přispívat k digitální společnosti, která bude pestrá a otevřená všem bez rozdílu věku nebo pohlaví, a zavázal se do roku 2025 zlepšit život miliardě lidí. Zaměstnanci firmy věnují ročně dobrovolnickým aktivitám více než 7500 hodin prostřednictvím Nadace Vodafone. Ta se za 14 let od svého založení dostala mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin. Vodafone přispívá i k ochraně životního prostředí – do pěti let chce snížit environmentální dopad svého podnikání na polovinu.  Více informací na www.vodafone.cz.