Motorola posiluje závazek bezpečnosti: představuje ThinkShield pro mobilní zařízení se zaměřením na firemní zákazníky

Bezpečnost byla pro společnost Motorola vždy prioritou. Protože se mobilní hrozby neustále vyvíjejí, klíčová je přímá zpětná vazba od zákazníků, která představuje Motorola ThinkShield pro mobilní zařízení. Se zaměřením na firemní zákazníky, ThinkShield pro mobilní zařízení představuje rozšíření portfolia ThinkShield Lenovo, které pro své smartphony poskytuje špičkové zabezpečení, správu, produktivitu a servisní vlastnosti na korporátní úrovni.

Díky tomuto programu má společnost Motorola jedinečnou pozici, aby nabídla kombinaci řešení, zdrojů, investic a zaměření a aby přinesla komplexní set funkcí korporátním zákazníkům. Kromě toho Lenovo odpovídá za správu 1 ze 3 komerčních počítačů prodaných na celém světě. Rozšířením funkce ThinkShield pro mobilní zařízení, Motorola a Lenovo přinášejí bezkonkurenční řešení, které nabízí nepřetržitou nabídku pod jednou střechou se zabezpečením, které přesahuje kategorie zařízení.

Na základě velkého portfolia ThinkShield splňuje ThinkShield pro mobilní zařízení čtyři základní principy:

1. Čistý operační systém – poskytnutím jedné z nejčistších verzí systému Android, omezením předinstalovaných aplikací a složitých vrstev uživatelského rozhraní, je minimalizován potenciál bezpečnostních oslabení v zařízeních Motorola.

2. Zabezpečení designem – více vrstev zabezpečení postavených na:

  • Zajištění špičkové platformy, která je integrována do všech zařízení Motorola. Kromě základních bezpečnostních zásad a postupů systému Android, společnost Motorola navrhuje zajištění svého hardwaru (s funkcemi jako je Hardware Based Revocation, Hardware Root of Trust, Unlocked Bootloader Fuse a jiné) a vytváří řetězec důvěry prostřednictvím zabezpečení systému (včetně funkcí Code Signing, Tamper Proof Identity, Secure Boot a další funkce).
  • Schopnost dále chránit zařízení před malwarem, phishingem a síťovými útoky prostřednictvím obranných řešení založených na umělé inteligenci.

3. Vždy dostupná správa – jednoduché spuštění a správa prostřednictvím řešení a klíčových partnerství včetně:

  • Registrace nulovým dotykem pro bezproblémové spuštění firemních zařízení.
  • Certifikace a partnerství s poskytovateli řízením koncových bodů pro zajištění úzkého souladu s předními řešeními v odvětví.
  • Set vylepšených služeb včetně specializované podnikové podpory pro celkovou pohodu.

4. Komplexní přístup – úplná ochrana během celého životního cyklu produktu prostřednictvím společnosti Motorola:

  • Program důvěryhodných dodavatelů – špičkový program v odvětví určený k zajištění toho, aby každý dodavatel splňoval vysoké bezpečnostní standardy stanovené zákazníky společnosti Motorola.
  • Zabezpečené poskytování služeb z výroby – důkladné procesy na bezpečné zajištění klíčů, certifikátů a údajů na každém zařízení.
  • Tým reagující na incidenty – tým bezpečnostních profesionálů, který se věnuje reakcím na bezpečnostní incidenty.

Na urychlení používání portfolia ThinkShield pro mobilní zařízení vytvořila společnost Motorola Center of Excellence zaměřené na rozšiřování softwaru, zabezpečení, služeb a řešení. Kromě toho společnost Motorola spolupracuje s vedoucími představiteli v odvětví poskytování nejmodernějších řešení s cílem splnit nejkritičtější požadavky zákazníků.

Výsledkem je, že už vedle tak silného portfolia zařízení doporučených pro Android Enterprise bude každý smartphone Motorola obsahovat ThinkShield pro mobilní zařízení. V průběhu nadcházejících měsíců bude ThinkShield pro mobilní zařízení představen na všech zařízeních a budou uvedeny na trh nové modely s dalšími funkcemi, které vyhovují přísným požadavkům korporátních zákazníků.

Motorola se snaží přinášet smysluplné inovace a posouvat průmysl vpřed. A v tomto duchu pokračuje zavedením programu ThinkShield pro mobilní zařízení, které poskytuje zákazníkům klid ve světě neustále rostoucích mobilních hrozeb, náročnějších požadavků na produktivitu, správu zařízení a služby.

Pokud se chcete dozvědět více informací o Thinkshield pro mobilní zařízení, navštivte stránku: motorola.com/thinkshield

Právní vyloučení zodpovědnosti 

MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. ThinkShield je ochranná známky společnosti Lenovo. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google, LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.