XIAOMI Black Friday je tu!

Dnes začíná jedno z největších slevových šílenství roku – Black Friday. Značka Xiaomi, kterou v České republice zastupuje společnost WittyTrade s.r.o., si při této příležitosti připravila pro své zákazníky pořádnou dávku skvělých slev. 

Neváhejte a navštivte v období od 13. do 30. listopadu web www.xiaomi.cz a využijte jedinečnou šanci pořídit vánoční dárky s předstihem z pohodlí domova.

Profesionálnější snímky s Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Pro všechny, kteří ocení vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie je ideálním pomocníkem telefon Redmi Note 9 Pro od Xiaomi. Model se pyšní výkonným fotoaparátem s propracovanou technologií. Díky čtyřem kamerám s maximálním rozlišením 64 Mpx a natáčením videí ve 4K rozlišení, zachytí každý moment ve vysoké kvalitě. Výkonná 5020 mAh baterie se postará o to, že se vám telefon nikdy nevybije v nevhodnou chvíli. 

Redmi Note 9 Pro (6+ 64 GB) pořídíte během Black Friday za 5 999 Kč. 

V rámci Black Friday najdete za super cenu i modely Redmi Note 8T, Mi Note 10 Lite nebo Redmi Note 8 Pro. Více informací na www.xiaomi.cz

Vánoční úklid levou zadní

Přizvěte letos k vánočnímu úklidu pomocníka a vyhraďte si více volného času na výzdobu bytu, pečení nebo balení dárků. Vysavač Mi Robot Vacuum Mop Essential od Xiaomi ulehčí práci každému a po celý rok. Úklid můžete spustit klidně z návštěvy u příbuzných. Než se vrátíte domů, budete mít perfektně vysáto i vytřeno. Nejlepší trasu určí vysavač automaticky za pomoci moderních senzorů a díky přesnému dávkování vody dokonale vytře různé povrchy podlahových krytin. Výsledek bude stejný, jako byste vytřeli ručně. Od teď už můžete uklízet pohodlně s mobilní aplikací a užít si více volného času pro sebe a rodinu. 

Mi Robot Vacuum pořídíte během Black Friday za 4 490 Kč. 

Chytrý parťák 

Každý osobní trenér vám poradí, abyste své aktivity měli pod kontrolou. Kdo má ale znalosti a čas na vedení tabulek? Ať už chcete zhubnout, lépe sportovat nebo zlepšit kvalitu spánku, stylový náramek Mi Smart Band 5 je přesně pro vás! Během celého dne si můžete hlídat svoji pohybovou aktivitu, změřit si stres nebo zaznamenat odpolední šlofíky. Na nic nečekejte a dostaňte se do formy chytře. 

V této akci ho pořídíte za 899 Kč. 

Až za hranice města s Mi Electric Scooter Pro 2 

Pokud vám nestačí městské ulice, ale chtěli byste vyrazit za hranice města, pak je nejlepší volbou Mi Electric Scooter Pro 2 od Xiaomi. Nejnašlapanější model s dojezdem až 45 km. Vyzkoušet můžete různé režimy jízdy přesně podle toho, kam vyrážíte. Navíc oceníte snadné skládání a rychlé dobíjení. Zažijete nespoutanou jízdu, která je šetrná k životnímu prostředí a nezanechává za sebou žádnou uhlíkovou stopu.

Pořídíte za 13 990 Kč. 

O XIAOMI 

Xiaomi je nejrychleji expandující značka elektroniky a smartphonů. Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně od září 2017. Jedním ze dvou oficiálních distributorů značky Xiaomi je pro Českou republiku společnost Witty Trade s.r.o., která disponuje oficiální licencí pro distribuci produktů. Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena/výkon, roste v ČR raketovým tempem. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý. Xiaomi je v současné době čtvrtou největší světovou značkou smartphonů a založila největší světovou platformu pro spotřebitele IoT s více než 132 miliony inteligentních zařízení (bez započtení smartphonů a notebooků) připojených k její platformě. V současné době jsou produkty Xiaomi přítomny ve více než 80 zemích a regionech po celém světě a mají vedoucí postavení na mnoha trzích.

Více informací: www.xiaomi.cz