Speciální nabídka od Vodafone a Xiaomi

Značka Xiaomi, kterou v České republice distribuuje společnost WittyTrade s.r.o., se spojila se mobilním operátorem Vodafone a připravila si pro vás jedinečnou nabídku.

V období od 18. 11. – 2. 12. 2020 při koupi novinky Mi 10T Lite obdržíte zdarma sluchátka Mi True Wireless Earphones 2.

Série Mi 10T se rozšířila i o model Mi 10T Lite. Smartphone se pyšní všestranným fotoaparátem s čtyřmi snímači. Hlavní 64Mpx objektiv zachytí spolehlivě každý detail a svou kreativitu můžete naplno využít i s ultra širokoúhlým a dalším makro objektivem. Nechybí dokonce ani hloubkový senzor. Můžete se také spolehnout, že fantastický plynulý obraz na 120Hz displeji uchvátí vaše oči natolik, že už nikdy níže nepůjdete. O to, aby telefon i plynule fungoval, se postará procesor Snapdragon™ 750G. Za zmínku stojí i pokročilé rychlonabíjení, které dobije váš telefon na 100 % už za necelou hodinu.

Mi True Wireless Earphones 2 budou skvělým doplňkem k vašemu novému telefonu. Kvalitní zvuk s plnými basy je samozřejmostí. Zamilujete si hlavně jejich příjemný design a chytré funkce. Poklepáním ovládáte hudbu, přijímáte hovory nebo zapnete hlasového asistenta. To vše bez vyrušení díky technologii potlačení okolního šumu a až 14 hodinové výdrži nabíjecího pouzdra. Užijte si neomezené možnosti zvuku se sluchátky od Xiaomi!