Denevy přichází s novým balíčkem aplikací Online kancelář

Softwarová společnost Denevy přichází s novým kancelářským balíčkem Online kancelář. Nový produkt v sobě integruje aplikace pro vytváření dokumentů, jejich sdílení a vzájemnou komunikaci prostřednictvím emailu, chatu a aplikace Voice. Kompletní služba pro správu kancelářských aktivit reaguje na aktuální situaci zvýšené potřeby práce online.

Online kancelář nabízí funkcionality, které zahrnují všechny podstatné kancelářské činnosti – email, vytváření dokumentů, tabulek, prezentací a jejich následné sdílení a komunikaci v rámci týmu. Nový produkt je přímou reakcí na letošní akceleraci změn v organizaci práce. „Online kancelář klade důraz na vzájemnou propojenost aplikací v online prostředí. Právě akcentem na sdílení aktivit se odlišuje od jiných kancelářských aplikací,“ komentuje nový produkt Andrej Hyben, ředitel Denevy.

Online kancelář je založena na intuitivním a jednoduchém ovládání. Z hlavního rozhraní se uživatel dostane napříč všemi dokumenty, projekty, ke svému kalendáři a k dalším praktickým funkcím, které Online kancelář nabízí. Nový produkt je určen nejen pro členy týmu velkých a středních firem, ale i pro využití v rámci rozvíjejících se společností a jednotlivcům, soukromým či podnikajícím. 

Online kancelář je postavena na úspěšném kancelářském produktu OnlyOffice, ke kterému byly doplněny návazné služby v komplexní kancelářský ekosystém. „Těší nás, že OnlyOffice dostal v rámci naší spolupráce s Denevy další rozměr a bude ještě více užitečným nástrojem pro české uživatele,“ dodává Oleg Gonchar, Senior Sales Manager společnosti OnlyOffice.

Více o produktu Online kancelář na webových stránkách https://onlyoffice.cz 

Praha, 18. listopadu 2020

www.denevy.eu 

IT společnost DENEVY byla založena v roce 2014 a během prvních dvou let se stala součástí významných integračních projektů. DENEVY je českou rostoucí společností poskytující vývoj softwaru, integraci a testování softwaru, DevOPs, RPA, Cloudové a bezpečnostní řešení. Portfolio klientů se skládá z předních společností z oblasti Telco, Automotive, pojišťovnictví, bankovnictví a eHealth. 

Denevy, s.r.o. , Ocelářská 35/1354, 190 00 Praha 9 – Libeň, IČO: 02995107, DIČ: CZ02995107