Etnetera Motion posiluje obchodní pozice

Praha, 19. listopadu 2020 – Digitální agentura Etnetera Motion, patřící do skupiny Etnetera Group, rozšiřuje svůj tým o dvě nové pozice Key Account Manager. Obsazují je Veronika Frederiksen a Silvia Szépe. 

Veronika Frederiksen vedla během své patnáctileté praxe v marketingové komunikaci komplexní marketingové projekty a spolupracovala se širokou škálou klientů v mezinárodních reklamních agenturách. Vztahy s klienty i kolegy jsou pro Veroniku na prvním místě, stejně tak perfektně exekuovaný projekt. V Etnetera Motion nyní řídí komunikační projekty pro ŠKODA Auto, Dáme jídlo a BeRider.

Silvia Szépe má za sebou několik let zkušeností v agentuře Young & Rubicam, kde pečovala o klíčové klienty – Českou spořitelnu a Erste premier. V posledním roce odpovídala za ATL kampaně i za celkový komunikační mix pro mBank. Silvia se ve volném čase věnuje realistické kresbě a svou kreativitu nyní zúročuje v online komunikaci značek Nivea a Eucerin a také v rozvoji online aktivit značky Rossmann.

O Etnetera Motion:Etnetera Motion je kreativní full-service agentura skupiny Etnetera Group. Technologické zázemí rodiny Etnetera propojuje s kreativní strategií, digitálními trendy a progresivním přístupem. Mezi její specializace patří design a kreativa, brand building, tvorba komunikačních strategií, produkce obsahu, ale i byznysová řešení jako jsou learning development a loajalitní programy. Dlouhodobě spolupracuje s partnery, mezi které patří ŠKODA Auto, NIVEA, Pepsi, Rossmann a další.