Zátěžové testy HONOR Watch GS Pro. Co vydrží outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro certifikované vojenskými standardy?

HONOR přidává i nové updaty!

[Praha, 26. listopadu 2020] – Od outdoorových hodinek čekáme, že vydrží špatné počasí, nezklamou v přesnosti měření a nemusíme se starat o nabíjení minimálně celý den. Když navíc mají 14 certifikací vojenských testů, tak samy vyzývají, abychom je otestovali o trochu víc. Jak dopadlo testování outdoorové novinky HONOR Watch GS Pro? Vydrží i zamrazení do mínus 20 °C? Podívejte se na výsledky. HONOR navíc přidává nová vylepšení. Nově si stáhnete do hodinek hry nebo si můžete vybrat z nových vzhledů ciferníků.

List_Image_841x601_GSPro_CZ.jpg

Zátěžové testy

Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro deklarují 14 vojenských testů. Extrémně odolný parťák na jakýkoli vysokohorský track. Věřili byste tomu? Co opravdu vydrží? V laboratořích HONOR dali hodinkám co proto, aby vyzkoušeli, zda deklarované hodnoty opravdu sedí.

ŠOKOVÝ TEST

Náraz kuliček z nerezové oceli o velikosti 32 mm a váze 130 g padající na ciferník hodinek z výšky 12 cm.

TEST ODLNOSTI PROTI PRACHU A PÍSKU

Zasypání hodinek velmi jemnou směsí prachu a písku tak, že hodinky budou zcela neprodyšně zakryty včetně ciferníku i řemínku.

VÝDRŽ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

Zamrazení hodinek zcela pokrytých do ledu při teplotě mínus 20 stupňů Celsia (-20 °C) po dobu nejméně 2 hodin.

TEST PONORU HODINEK

Důležitý test pro výdrž i při velmi nepříznivém počasí, případném ponoru do vody nebo při plavání. Hodinky byly zality a zcela ponořeny do mýdlové vody.

Podívejte se na celý test na YouTube:

image2.jpeg

14 vojenských testů MIL-STD-810G

Hodinky HONOR Watch GS Pro splnily 14 vojenských certifikací. Mezi ně patří deklarace výdrže až do mínus 40 stupňů Celsia (-40 °C) nebo naopak při velmi vysoké teplotě až do 70 stupňů Celsia (70 °C). Mimo jiné jsou rezistentní proti solné mlze až po dobu 96 hodin nebo vlhkosti až 240 hodin. 

honor-watch-gs-pro-14-MIL-STD.jpg

Nový update HONOR Watch GS Pro:

Zahrajte si hry přímo na hodinkách nebo si vyberte z nových vzhledů ciferníků

Po několika měsících v prodeji HONOR přichází s novou aktualizací hodinek. Nově si přímo do hodinek stáhnete hry nebo si můžete vybrat z nových vzhledů ciferníků.

Obě novinky si jednoduše můžete nastavit v aplikaci Huawei Zdraví. Její nová aktualizace je právě dostupná v aplikačním obchodě AppGallery.

Nové vzhledy ciferníků a hraní her jsou dostupné pro všechny, kdo se k hodinkám připojují přes jakýkoli mobilní telefon HONOR nebo Huawei. 

aktualizace-01.png
aktualizace-02.jpg
aktualizace-03.jpg

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk