Chytrá Wi-Fi žárovka, která se přizpůsobí vaší náladě

Česká republika, Praha – 10. prosince 2020 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novou chytrou Wi-Fi žárovku TP-Link Tapo L530E, u které si můžete vybrat z 16 milionů barevných odstínů – a vytvářet si přitom vlastní scénáře osvětlení, které následně využijete podle nálady a příležitosti.

Široké možnosti přizpůsobení
Aktuální potřebě nebo situaci můžete bez problémů přizpůsobit barevný odstín, ale kromě toho i jas nebo teplotu (na úrovni 2 500 až 6 500 K). Každá situace, která se u vás doma či v kanceláři odehrává, vyžaduje jinou barvu světla, a tedy i jinou atmosféru. Ať už se jedná o přehrávání domácího kina, soustředěnou práci, romantickou večeři, večírek s přáteli nebo hraní na počítači, u Tapo L530E si naprogramujete přesně tu atmosféru, kterou zrovna potřebujete.

Ovládání přes mobilní aplikaci
Veškeré důležité parametry včetně jasu si jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Tapo.  Maximální hodnota jasu činí 806 lumenů, což odpovídá ekvivalentu 60wattové žárovky. Každé z nastavení si samozřejmě přímo v aplikaci jednoduše uložíte a při další podobné příležitosti jej tak můžete použít znova. Kromě výše uvedeného si nastavíte třeba i plán a časovač, díky kterému bude žárovka svítit na úrovni jasu s odstínem světla, které se hodí k vašim pravidelným aktivitám – například spánku a vstávání. Režimy východu a západu slunce pak umožňují automatické zapnutí světla dle vaší časové zóny.

Nastavte si světlo na dálku
Chytrá žárovka TP-Link Tapo L530E spolupracuje i s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, a tím ovládání ještě zjednodušuje – stačí totiž vyslovit pár jednoduchých příkazů a žárovka se podle toho zachová. Mobilní aplikace samozřejmě umožňuje i rozsvěcení a zhasínání světel na dálku, takže si můžete potřebnou atmosféru připravit již před příchodem domů. Nebo naopak náhodně rozsvěcovat a zhasínat světla v době, kdy jste na dovolené, takže si žádný kolemjdoucí nemůže být jistý, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv. I tyto záležitosti lze samozřejmě naprogramovat automaticky.

Klíčové vlastnosti Tapo L530E:

  • Vícebarevná – snadno navrhujte scénáře pro svou každodenní rutinu nebo aktivity přizpůsobením jasu, teploty světla a barev – s výběrem ze 16 000 000 odstínů.
  • Ekvivalent 60 W – LED žárovka produkuje bílý jas až 806 lumenů a má rozsah stmívání od 1 % do 100 %.
  • Nastavení pro vaše pohodlí – našli jste své oblíbené osvětlení pro sledování filmů? Uložte jej jako volbu, kterou si můžete jednoduše vybrat pro budoucí filmové noci.
  • Časový plán a časovač – vytvořte si pravidelný plán pro zapnutí/vypnutí s nastaveným jasem či barvami.
  • Režimy východu a západu slunce – automaticky aktivujte své světlo podle časového pásma.
  • Nevyžaduje se žádný rozbočovač – připojte světlo L530E k domácí wifi síti, a poté je vše nastaveno.
  • Ovládání hlasem – změňte osvětlení pomocí hlasových příkazů, protože Tapo spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant.
  • Dálkové ovládání – vyjměte telefon z kapsy a otevřete aplikaci Tapo pro dálkové ovládání světla.
  • Režim v nepřítomnosti – automaticky simulujte, že je někdo doma, abyste vyděsili případné nežádoucí návštěvníky.
  • Obnovení posledního nastavení – žárovka se automaticky vrátí do předchozího stavu před vypnutím.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-bulb/tapo-l530e/

O společnosti TP-Link

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa.
Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení
vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.